Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Ķoņu dzirnavas


Naukšēnu cilvēkmuzejs, muiža un parks

Kāds ir vidējais statistiskais naukšēnieties?


Purgaiļi, viesu māja


Jumurdas muiža, viesnīca

Lieliska atpūta no pilsētas trokšņiem un steigas
Ieteikt:

Apmācīs pašvaldību darbiniekus inovatīvas uzņēmējdarbības attīstīšanā
Šodien, 8.februārī, Smiltenē norisinās pirmās Vidzemes plānošanas reģiona organizētās apmācības pašvaldību speciālistiem. Apmācības norisināsies 4 mēnešus, lai kopīgi diskutētu un uzzinātu aktualitātes inovatīvu uzņēmējdarbības projektu ideju sagatavošanā un īstenošanā

Kopumā pašvaldību projektu un attīstības speciālisti piedalīsies četros mācību modeļos, kas visi saistīti ar projektu ideju sagatavošanu un izvērtēšanu. Pirmais mācību modelis “Pieejamie finanšu instrumenti inovāciju projektu izstrādei un ieviešanai” norisināsies trīs nedēļas, ko vadīs SIA „Konso” valdes priekšsēdētāja Irīna Kulitāne. Lektore informēs speciālistus par pieejamiem finanšu instrumentiem, kā arī kombinēs informāciju ar darbu grupās, kuru ietvaros tiks runāts par radošām idejām un to īstenošanu.

Otrajā mācību modelī Vidzemes Augstskolas lektore Ilze Grīnfelde apmācīs projektu terminoloģijas izmantošanā, gan latviešu, gan angļu valodā. Savukārt trešo mācību modeli vadīs Vita Brakovska, Biedrības „Zinis” valdes locekle. Brakovskas kundze mācību apmeklētājus informēs par attīstības plānošanas rīkiem, izmantojot radošas metodes ideju veidošanā un attīstīšanā, kā arī attīstīs dalībnieku prasmes komunikācijā ar vietējiem iedzīvotājiem. Noslēgumā apmācību dalībnieki kopā ar ekspertu stratēģiskās plānošanas jautājumos , SIA „AC konsultācijas” Valdes locekli, Artūru Cauni, plānos investīciju projektus uzņēmējdarbības veicināšanai.

Vidzemes plānošanas reģiona apmācības pašvaldību darbiniekiem norisināsies četrus mēnešus un kopumā apmācīs 42 pašvaldības un reģiona darbiniekus. Apmācību noslēgumā visi dalībnieki piedalīsies projektu ideju izstrādē, kā arī dosies apmaiņas braucienā uz Līvānu un Ogres pašvaldībām, lai iepazītos ar šo pašvaldību pieredzi inovatīvās uzņēmējdarbības veicināšanā.

Apmācības tiek rīkotas projekta “Vidzemes reģiona pašvaldību kapacitātes stiprināšana inovāciju ekonomikas attīstības projektu jomā” ietvaros. 100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

08.02.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām