Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Ratnieki, atpūtas komplekss,viesu māja


SIA M.E.LAT-LUX


Svētavota dabas parks


Restorāns Lāču miga
Ieteikt:

Vidzemnieki aicina apceļot savu dzimto zemi! Apceļot Vidzemi!
"Apceļo savu dzimto zemi! Apceļo Vidzemi!" – tādu devīzi šogad pauž Vidzemes tūrisma asociācija, gatavojoties gaidītājiem tūrisma svētkiem – starptautiskajai tūrisma izstādei-gadatirgum "Balttour 2012"

Šogad Vidzemes tūrisma asociācijas stends pārsteigs ar daudzveidību, ieturot latvisku un Vidzemei raksturīgu stilu un noskaņu. Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja saņemt jauno Vidzemes tūrisma karti, kurā iekļauti vairāki brīvdienu maršruti Vidzemes iepazīšanai un apceļošanai gan individuāli, gan ģimenēm ar bērniem, kā arī iepazīties ar jauno Vidzemes tūrisma asociācijas ilustratīvo karti – stendu. Ikviens apmeklētājs tiks iepazīstināts ar aktuālāko un interesantāko Vidzemes tūrisma piedāvājumu, piedāvājot dažādus materiālus katra gaumei un interesēm, kā arī piedaloties loterijās. Izstādē darbosies arī izglītības iestāžu pārstāvji - Ogres Valsts tehnikuma audzēkņi un Vidzemes Augstskolas studenti, veicot aptaujas par tūrisma nozari.

Vidzemes tūrisma asociācijas stendā izstādes apmeklētājiem būs iespēja ne tikai iepazīties ar tūrisma piedāvājumu, bet arī līdzdarboties un iesaistīties dažādās aktivitātēs. "Saviļņojošās Vidzemes" pārstāvji iepriecinās ar radošām darbnīcām bērniem un vecākiem, dažādu jūras velšu un gardumu degustācijām, kā arī Franču pavārmākslas skolas prezentāciju, kultūras grupas uzstāšanos un Minhauzena Jakobīnes nostāstiem. Vidzemes augstienes pārstāvji pārsteigs ar atraktīviem uzdevumiem, kā arī Cesvaines pils meistarklasi.

Varam pačukstēt, ka izstādē būs sastopams arī balts runcis no Vecpiebalgas puses. Vidzemes stenda apmeklētāji varēs baudīt Smiltenes puses "Donās" ceptas maizītes un "Valmiermuižas" alu, savukārt "Vēverīšu" saimniece apmācīs tautiskās jostas aušanā, iesaistot ikvienu – gan lielu, gan mazu. Vidzemes tūrisma asociācijas stendā darbosies arī Turaidas muzejrezervāta pārstāvji, un izstādes laikā notiks jaunā Turaidas muzejrezervāta ceļveža prezentācija.

Taču tas nebūt nav viss – par citiem pārsteigumiem uzzināsiet apmeklējot Vidzemes tūrisma asociācijas stendu izstādes laikā!

31.01.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām