Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kafejnīca, bārs Silmači


Naukšēnu cilvēkmuzejs, muiža un parks

Kāds ir vidējais statistiskais naukšēnieties?


Avoti, atpūtas un sporta komplekss


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!
Ieteikt:

Madonas pusē notiek radošs pasākumu cikls „Praktiskā dzīves gudrību skola”
Jau otro ziemu pēc kārtas Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar tūrisma pakalpojumu sniedzējiem organizē pasākumu ciklu „Praktiskā dzīves gudrību skola”

Tā kā pagājušajā gadā pasākumi bija pieprasīti, tad tika pieņemts lēmums arī šoziem piedāvāt ikvienam interesentam apgūt dažādas praktiskas un  saimniecībā noderīgas lietas.
Šogad pasākumu ciklā tiks piedāvātas 7 darbnīcas:


● 15. janvārī „Keramikas darbnīca – Taisīsim savu podu” (vadīs Jānis Seiksts, notiks keramiķa mājās Madonā),
● 29. janvārī „Kulinārijas darbnīca – Kad svētki pie durvīm, bet rasols jau apnicis” (vadīs Anita Greidiņa, notiks brīvdienu mājā „Pie sievasmātes” Cesvaines novadā),
● 12. februārī „Rokdarbu darbnīca – Īru mežģīņu adīšana un tamborēšana” (vadīs Vanda Podiņa, notiks rokdarbu studijā „Rota” Lazdonā),
● 26. februārī „Monotipiju darbnīca – glezniņu izgatavošana un ierāmēšana” (vadīs Danute Vēze, notiks Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā),
● 11.martrā „Maizes cepšanas darbnīca” (vadīs Antra Gotlaufa, notiks Praulienas pagasta „Ataugās”),
● 25.martā „Klūdziņu pīšanas darbnīca” (vadīs Elza Galviņa, notiks „Kalsnavas pinumos” Jaunkalsnavā),
● 9. aprīlī pasākumu cikla noslēgums un „Dārza padomu darbnīca” (notiks Aronas pagasta „Kučuru dzirnavās”).

Ja dalībnieku interese būs liela, visām darbnīcām saimnieki piedāvās papildus nodarbības arī citos datumos. Nodarbības notiks svētdienās (izņemot noslēgumu) un to sākums būs plkst. 12.00. Darbnīcas notiks dažādos Madonas un Cesvaines novadu tūrisma uzņēmumos. Katras darbnīcas dienas kārtībā ir ieplānota neliela ekskursija, praktiskā darbošanās un omulīga tējas pauze. Visas nodarbību laikā izgatavotās lietas un pat pašcepto maizīti varēsiet ņemt līdzi sev uz mājām, bet kulinārijas nodarbībā pagatavotos cienastus degustēsim turpat uz vietas.


Par „Praktiskās dzīves gudrību skolas” dalībnieku var kļūt ikviens interesents, kam patīk nedaudz paceļot, radoši darboties un iemācīties kaut ko jaunu. Pasākuma dalībnieki paši var izvēlēties - vai piedalīties atsevišķās, sev interesējošās nodarbībās (kaut vai vienā), vai iesaistīties regulārā pasākumu apmeklējumā. Tie, kas būs iesaistījušies vismaz 4 nodarbībās, noslēgumā varēs piedalīties loterijā, kurā tiks izlozētas pasākuma organizatoru sarūpētās balvas.

Tā kā pasākumu dalībnieku skaits ir ierobežots, katrai nodarbībai ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās! Pieteikšanās jāveic uz katru darbnīcu atsevišķi, piezvanot konkrētajam darbnīcas vadītājam!
Detalizēti darbnīcu apraksti skatāmi: http://www.madona.lv/turisms/ui/?&s=1271012723&fu=read&id=79&ln=lv

11.01.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām