Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Turaidas muzejrezervāts

Muzejs saglabā, pēta un popularizē kultūrvēsturisko mantojumu


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!


Viesu nams «Wild Duck»


Mazbānītis Gulbene - Alūksne
Ieteikt:

Janvārī jautras un romantiskas izrādes ģimenēm ar bērniem „Ziemas pasakas Cēsu pilī”
Š.g. janvārī Cēsu Jaunās pils bēniņos jautras un romantiskas izrādes ģimenēm ar bērniem „Ziemas pasakas Cēsu pilī”. Gada tumšāko laiku īsinot, Cēsu Tautas teātra lielie un mazie aktieri sagatavojuši trīs izrādes: „Paldies par prieku”, „Ciemosimies Šurumburummežā” un „Sniega puika”. Režisore Rasma Bērziņa. Par izrāžu muzikālo noformējumu rūpēsies Lāsma Vasmane un Elīna Ozola

„Izrādes domātas ne tikai bērniem, bet interesantas būs arī viņu vecākiem. Bērni saskatīs jocīgus varoņus, kuri strīdas, skumst vai priecājas. Savukārt pieaugušajiem būs savs stāsts un atgriešanās bērnībā,” stāsta iestudējuma režisore Rasma Bērziņa un aicina jaunā gada garāko un tumšāko mēnesi pavadīt kopā ar Cēsu Tautas teātri. Izrāžu cikla mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem, lai brīvdienas kļūtu par maziem svētkiem ikvienam.

Ziemas pasakas Cēsu pilī izrāžu programma:

15.01. plkst.14:00 Jaunās pils bēniņos izrāde „Paldies par prieku”

Pasakā „Paldies par prieku” caur dzeju un trīs atšķirīgiem uzskatiem galveno lomu tēlotāji izspēlēs savu prieku. Vai prieku var nopirkt vai tomēr tas jārada pašam? Vai visu šajā dzīvē var pārdot un nopirkt? To pastāstīs kāda nopietna un īgna Dāma, viņas Kalpone un jauna Meitene.

22.01. plkst.14:00 Jaunās pils bēniņos izrāde  „Ciemosimies Šurumburummežā”

Jautrā muzikālā spēle „Ciemosimies Šurumburummežā”, pastāstīs par iedomāto pasauli, kas daudzējādā ziņā atgādina mūsu pašu lielo pasauli, kuras iemītnieki ilgojas pēc miera, drošības un cieņas citam pret citu.

29.01. plkst.14:00 Jaunās pils bēniņos izrāde „Sniega puika”

Iestudējumā „Sniega puika” par galveno varoņu- Sniega puikas, Zaķa, Vāveres, Lapsas, Zoss un Pūces drosmi, gudrību un godaprātu būs iespēja pārliecināties visiem skatītājiem. 

10.01.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām