Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Silmači, atpūtas bāze

Lielākā atpūtas bāze Vidzemē


Laimes ligzda, atpūtas bāze


ANNAS HOTEL


Irbītes, brīvdienu māja
Ieteikt:

Valmiermuižas alus izbrūvējis izrādei Advents Silmačos veltītu alu
Atbalstot kultūru un teātra mākslas iedvesmots, „Valmiermuižas alus” izbrūvējis īpaši Valmieras drāmas teātra izrādei „Advents Silmačos” veltītu alu. „Valmiermuižas Silmaču alus” tapis pēc oriģinālas receptes un tiks piedāvāts ierobežotā daudzumā

„Valmiermuižas alus” darītavā pagatavots viens kubliņš „Silmaču alus”, tādēļ pārdošanā nonāks vien 7000 pudeles. „Silmaču alus” līdz pavasara saulgriežiem būs nopērkams „Valmiermuižas alus” tirgotavās Valmiermuižā un Rīgā, kā arī baudāms Valmieras teātra kafejnīcā “Ceturtais cēliens” un restorānā “Rātes vārti” Valmierā. No katras pārdotās „Silmaču alus” pudeles 20 santīmus „Valmiermuižas alus” veltīs Valmieras drāmas teātrim, tādējādi atbalstot jauniestudējumu tapšanu.

„Valmiermuižas alus” darītavas saimnieks Aigars Ruņģis atklāj: „Esmu teātra mākslas cienītājs, tādēļ jau kopš pirmajām alus brūža darbības dienām „Valmiermuižas alus” ir sadarbojies ar Valmieras drāmas teātri. Esam mazs uzņēmums, tāpēc iespējas ziedot tradicionālā izpratnē ir ierobežotas. Tomēr esam raduši veidu, kā ieguldīt savu artavu teātra izaugsmē, veltot labāko, kas mums ir – alu. Īpaši izrādei veltītais „Valmiermuižas Silmaču alus” mums un teātrim ir jauna kultūras atbalstīšanas pieredze, tādēļ ceram, ka teātra un alus baudītāji to novērtēs.”

„Valmiermuižas Silmaču alus” ir unikāls produkts, jo brūvēts pēc oriģinālas receptes un radīts ierobežotā daudzumā. Tāpat kā „Valmiermuižas” gaišais un tumšais alus, arī „Silmaču alus” ir dzīvs, nepasterizēts alus, un tā sastāvā ir ūdens, miežu iesals, apiņi un raugs. „Silmaču alus” noguldīts un izturēts mēnesi un iecerēts nesteidzīgai baudīšanai.

Dramaturga Laura Gundara luga „Advents Silmačos” ir turpinājums tautā tik iemīļotajai Rūdolfa Blaumaņa lugai „Skroderdienas Silmačos”. Izrādē „Advents Silmačos”, tāpat kā „Skroderdienās Silmačos”, skumjas mijas ar smiekliem un rūgtas pārdomas ar svētku gaidīšanas prieku. Lugas darbība notiek aptuveni pusotru gadu pēc Jāņu nakts, kad „Silmaču” mājās atšķetinājušies triju mīlētāju pāru likteņi. Dramaturgs Lauris Gundars visiem pazīstamos „Skroderdienas Silmačos” tēlus, saglabājot raksturu būtību, ielicis gluži jaunos apstākļos – ziemas saulgriežu gaidās. Izrādi „Advents Silmačos” Valmieras drāmas teātrī iestudējis režisors Felikss Deičs, sadarbojoties ar scenogrāfu Reini Suhanovu un kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu.

Valmieras drāmas teātra iestudējums „Advents Silmačos” savu pirmizrādi piedzīvos 13.janvārī plkst. 18.30. Tuvākās izrādes notiks 14. un 26.janvārī plkst. 18.30 un 15.janvārī plkst. 13.00.Papildus informācija

Elīna Kuzmina, „Valmiermuižas alus” vēstnese, tālr. +371 26107337, elina@valmiermuiza.lv
www.valmiermuiza.lv un www.twitter.com/valmiermuiza

09.01.2012

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām