Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Turaidas viduslaiku pils (Turaidas muzejrezervāts)


Minhauzena muzejs


Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!
Ieteikt:

Sigulda aicina foto pastaigās
7., 14. un 21. janvārī „Siguldas tūrisma attīstības aģentūra” sadarbībā ar fotogrāfu Juri Abramenko aicina aktīvi pavadīt janvāra sestdienas un piedzīvot ko neparastu, dodoties foto pastaigās!

To laikā varēsiet apskatīt Siguldu un Gaujas senieleju, kā arī iejusties fotomodeļa lomā, pēc pastaigas saņemot profesionālas fotogrāfijas digitālā formātā, kā arī vienu fotogrāfiju pēc izvēles papīra formātā pa pastu.

Trīs janvāra sestdienās iesim un skatīsim Siguldas ziemas šarmu, ļaujot fotomeistara acij un kamerai tvert mirkļus.

7. janvāra pārgājiena maršruts: Siguldas stacija – Kraukļu aiza – Gleznotāju kalns –– Siguldas pilsdrupas – Elmāra Smilšu galerija – Spieķu parks – Svētku laukums – Siguldas stacija.

14. janvāra pārgājiens sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālo administrāciju. Pārgājiena maršruts: Siguldas stacija – Baltais flīģelis – Peldu iela - Velnalas klintis –Piķenes krauja – Balonu pļava – Svētku laukums – Leona Paegles iela – Siguldas stacija.

Pārgājiena gidi – Dabas aizsardzības pārvaldes vides inspektori, Gaujas stāstus pie ugunskura stāstīs vides inspektors ar nule pusgadsimta stāžu - Māris Mitrevics.

21. janvāra pārgājiena maršruts: Siguldas stacija – Siguldas pilsdrupas – Gaujas tilts – Gūtmaņa ala – Serpentīna ceļš – Krimuldas pilsdrupas un muiža – brauciens ar trošu vagoniņu – Svētku laukums – Siguldas stacija.

Pastaigas dalības maksa – 5 lati, ar ID kartēm 4 lati. Pulcēšanās plkst.12.00 pie Siguldas stacijas. Kā atpazīšanās zīmi meklējiet gidu ar oranžu lietussargu!

Pastaigai pieteikties lūdzam, nosūtot ziņu uz info@sigulda.lv. Pastaigas dalībnieku skaits ierobežots. Informācija pa tālruni Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā: 67971335.

Dodoties pārgājienā parūpējieties par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un ērtiem apaviem, noderēs arī termoss ar siltu tēju un kāds gardums.

Informācija ievietota: 04.01.2012.

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām