Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Vestiena, viesnīca


Meža Salas, atpūtas komplekss


Mīlmaņi, viesu nams


Z/s “Klimpas
Ieteikt:

Informācija par veloceliņa izbūves gaitu Siguldā
Siguldas novada pašvaldības Attīstības pārvaldes Īpašumu nodaļa informē, ka ir paveikti galvenie pamatdarbi jaunā veloceliņa izbūvei Siguldā. Šobrīd veloceliņa būvnieki novērš pašvaldības speciālistu konstatētos defektus un nepilnības.

Šveices un Kalna ielas posmā tiks veikti labiekārtošanas, marķēšanas un satiksmes elementu – ceļazīmju uzstādīšanas darbi. Pēc šo, pašvaldības norādīto darbu veikšanas, būvniekiem būs jāsaņem attiecīgo institūciju un iestāžu atzinumi par objektu gatavību ekspluatācijai un tikai tad juridiski tiks uzsākta veloceliņa nodošana ekspluatācijā. Saskaņā ar būvnieku darbu plāniem, veloceliņa nodošana ekspluatācijā paredzēta 2012.gada janvāra trešajā nedēļā. LR likumdošanā paredzētajā kārtībā, atsevišķi labiekārtošanas un marķēšanas darbi tiks veikti tiem atbilstošos laika apstākļos līdz 2012.gada 1.jūnijam.

Ņemot vērā veloceliņa izbūves specifiku, būvnieki ir izvietojuši atbilstošas ceļazīmes, kas darbu laikā nodrošina iedzīvotāju un to transporta piekļuvi saviem īpašumiem, kā arī speciālā, avārijas un medicīnas transporta kustību, savukārt cita veida transporta satiksme ir liegta līdz objekta nodošanai ekspluatācijā. Atbilstoši LR Būvniecības likuma 17.pantā minētajam „Būvi, tās daļu vai telpu grupu izmanto tikai atbilstoši projektētajām funkcijām un vienīgi pēc tās pieņemšanas ekspluatācijā” un Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā par Būvniecības noteikumu pārkāpumu, tas ir, par būves izmantošanu pirms tās nodošanas ekspluatācijā, ir paredzēts naudas sods būvdarbu pasūtītājam. Būtisks ir arī nosacījums, ka līdz objekta nodošanai ekspluatācijā par tā uzturēšanu un lietošanu atbild būvnieki.

Pašvaldības Attīstības pārvaldes Īpašumu nodaļa lūdz iedzīvotājus būt saprotošiem un pacietīgiem.

Informācija ievietota: 03.01.2012.

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām