Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Ozolkalna Piedzīvojumu parks


Avoti, atpūtas un sporta komplekss


Ozolkalns


Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē
Ieteikt:

Cēsu mākslinieki un radošie uzņēmēji pieredzes apmaiņā uz Tartu
9.decembrī trīspadsmit Cēsu mākslinieki un radošo nozaru pārstāvji piedalījās Cēsu-Tartu savstarpējā projekta „Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai” atklāšanas seminārā Tartu Radošo Industriju centrā

Delegācijas vidū bija Cēsu pilsētas Mākslas skolas, nevalstisko organizāciju un kultūras nozares uzņēmumu pārstāvji. Cēsu delegācija iepazinās ar Tartu Radošo Industriju inkubatora un amatnieku apvienības „Antonija ģilde” darbības principiem.

Cēsu dalībniekiem bija iespējams pārrunāt sadarbības iespējas ar Tartu māksliniekiem un radošajām organizācijām – Tartu mākslas un mūzikas skolām, Tartu kultūras centru, Leļļu muzeju un citiem Tartu aktīvās kultūras dzīves veidotājiem. Ar šīs jaunuzsāktās sadarbības rezultātiem abu pilsētu iedzīvotāji varēs iepazīties nākamajā gadā, apmeklējot abu valstu mākslinieku kopīgi veidotos koncertus un izstādes gan Cēsīs, gan Tartu.

Projekta „Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai” galvenais mērķis ir palielināt dažādu jomu mākslinieku nozīmi un lomu vietējo sabiedrību attīstībā, izmantojot mākslinieku radošo pieeju sabiedrības sociālo, vides un kultūras problēmu risināšanā. Otrs būtisks projekta uzdevums ir veidot ilgtermiņa kultūras apmaiņu starp māksliniekiem un kultūras organizācijām Cēsīs un Tartu.

Projekta īstenotāji ir pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Tartu Radošo Industriju centrs un biedrība „Mākslas izglītības centrs Trīs Krāsas”. Projekts tiek realizēts ar Eiropas Savienības Igaunijas-Latvijas programmas finansiālu atbalstu.

13.12.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām