Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kafejnīca, bārs Silmači


Meža Salas, atpūtas komplekssMinhauzena muzejs
Ieteikt:

Valmieras un tās apkārtnes tūrisma profesionāļi diskutēs par kvalitāti nozarē
Ceturtdien, 15. decembrī Dikļu pilī notiks šī gada pēdējā Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes tikšanās

Šoreiz sanāksmes vienojošā tēma būs kvalitāte tūrisma jomā. Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) Vecākā eksperte stratēģiskās plānošanas jautājumos Inese Šīrava iepazīstinās ar jaunu kvalitātes sistemu “Q -Latvija”, kas paredz tūrisma pakalpojumu sniedzēju testēšanu un novērtējumu.

Tāpat tikšanās laikā sanāksmes dalībniekus uzrunās Siguldas tūrisma attīstības aģentūras direktore Laura Konstante, informējot par jaunu iniciatīvu un uzņēmēju iesaistīšanās iespēju Gaujas Nacionālā parka klasterī jeb uzņēmējdarbības pudurī.

Sanāksmes dalībniekus par aktualitātēm un virzību Valmieras un apkārtnes tūrisma attīstības stratēģijas izstrādē iepazīstinās Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītājas vietniece Ilze Liepa. Tāpat arī uzņēmējiem būs iespēja pieteikties stratēģijas izstrādes dalībai darba grupās.

Jau iepriekš informēts, ka Valmieras pilsētas pašvaldība 2010. gada novembrī izveidoja Valmieras un tās apkārtnes veicināšanas konsultatīvo padomi, kuras sastāvā darbojas Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas, Mazsalacas, Rūjienas un Naukšēnu novadu pašvaldību pārstāvji, kā arī minēto novadu tūrisma jomas uzņēmēji un eksperti. Padomes pamatuzdevums ir veicināt tūrisma jomas attīstību un tūrisma piedāvājumu atpazīstamību nacionālā un starptautiskā mērogā, kā arī sekmēt tūrisma uzņēmēju un ekspertu iesaistīšanos nozares attīstībā Valmierā un tās apkārtnē.

Lai veicinātu pieredzes un zināšanu apmaiņu tūrisma jomā, ikmēneša konsultatīvās padomes tikšanās norises vietas tiek izvēlētas dažādās tūrisma pakalpojumu sniedzēju vietās. Iepriekšējā tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes sanāksme notika 16. novembrī zemnieku saimniecībā “Ķempēni”, kuras laikā dalībnieki pārrunāja un iepazina gastronomiskā tūrisma nišu Valmierā un tās apkārtnē.

13.12.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām