Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Vējkalna nams, viesu māja


Meža Salas, atpūtas komplekss


Atpūtas parks Rāmkalni


Laimes ligzda, atpūtas bāze
Ieteikt:

ZIEMASSVĒTKU EKSKURSIJA
17.decembrī plkst.8:29 no Rīgas stacijas uz Gulbeni (pienāk plkst.12:16) dosies pasažieru vilciens ar īpašu Tautas ekskursijas misiju – katram ceļotājam būs iespēja nokļūt Ziemassvētku pasakā, kas pilnībā būs „izlasāma” Papardes stacijā. No Gulbenes līdz Papardes stacijai ekskursantus nogādās vēsturiskās romantikas apņemtais Gulbenes šaursliežu bānītis

Akciju sabiedrība “Pasažieru Vilciens” turpina Latvijas pirmās brīvvalsts prezidenta Kārļa Ulmaņa iedibināto „Tautas ekskursiju” tradīciju – aicinot ļaudis ne vien apmeklēt Latvijas skaistākās dabas pērles, bet arī lietderīgi, interesanti un atraktīvi pavadīt ceļošanas laiku vilcienā.Dzīvesprieks, azarts, patīkami pārsteigumi, dziesmas un radošās darbnīcas – tas viss būs izbaudāms ceļojuma laikā uz Ziemassvētku pasaku Papardes stacijā! Papardes stacijā būs iespēja vērot  Valsts Robežsardzes dienesta  suņu paraugdemonstrējumus, kā arī pakomunicēt ar četrkājainajiem draugiem, kuri robežsargiem ikdienā palīdz sargāt mūsu valsts robežu. Uz jūsu jautājumiem atbildēs labākie robežsardzes kinologi.

Varēs apskatīt arī modernāko robežsardzes tehniku – sniega motociklus „Polaris Wide Track LX”, kvadraciklus „Arctic Cat 400i” un citas dienesta automašīnas.
Rīgas Cirka mākslinieki rādīs īstus brīnumus, kas mūs vēl vairāk tuvinās Ziemassvētku gaidīšanas priekam. Ziemassvētku noskaņā vagonos skanēs dziesmas, -  koris „Balsis” dziedās paši un kopā ar ceļotājiem.

Pārsteidzošākais piedzīvojums visus sagaida radošās darbnīcas vagonos – tur tiks darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas mīļajiem  – radiem, draugiem, paziņām.  Latvijas Pasts  sagatavojis baltas pastkartes, lai katrs dalībnieks varētu iejusties mākslinieka tēlā un uzzīmēt savu īpašo kartiņu. Mazākajiem ceļotājiem pastnieces izstāstīs, kur un kā pareizi jāraksta adrese un kā tā no pastnieka nonāk pie adresāta. Nonākot Papardes stacijā, pastkartes varēs iemest pasta kastē un līdz Ziemassvētkiem tās tiks nogādātas adresātiem.Radošajās darbnīcās tiks veidotas speciālas rotas un dekorējumi Lielajai Ziemassvētku pasakas eglei, kas jo krāšņi iemirdzēsies
Papardes stacijā.

12 stundu garajā ceļojumā visi tā dalībnieki – liels un mazs, vecs un jauns, kuplas ģimenes un lieli kolektīvi, – katrs gūs iedvesmu veidot savu Ziemassvētku pasaku – savā sirdī, savā mājā.Arī atpakaļceļā uz Rīgu visus ceļotājus sagaida atpūtas un izklaides iespējas, kādas var izbaudīt tikai Tautas ekskursijā, ceļojot ar vilcienu.
      

Ceļojumam uz Ziemassvētku pasaku ikviens interesents aicināts pieteikties AS „Pasažieru vilciens” Rīgas pasažieru stacijas Informācijas punktā (i-punktā) līdz 16.decembrim, plkst.21:00. 

Sākot ar 23.novembri, biļetes braucienam Tautas ekskursijas vilcienā būs pieejamas iepriekšpārdošanā.
Iegādājoties biļeti braucienam AS „Pasažieru vilciens” biļešu kasēs vai i-punktā, pasažieriem tiek garantētas ekskursijas un piedalīšanās dažādos pasākumos bez maksas.

PROGRAMMA (PDF)

09.12.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām