Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Mazbānītis Gulbene - Alūksne


Nāras, viesu māja


Rakši, viesu māja

Šeit var ne tikai atpūsties, bet arī apskatīties kamieļus!


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!
Ieteikt:

Vidzemes Olimpiskais centrs (VOC) ziemas sezonā savus apmeklētājus iepriecina ar jaunām ekskursiju programmām grupām, kas iekļauj gan izziņas, gan aktīvās atpūtas elementus

Ekskursijā “Izzini, kas mīt VOC” skolēniem un citiem interesentiem ir iespēja tuvāk iepazīties ar vienu no Latvijas nozīmīgākajām sporta būvēm – Vidzemes Olimpisko centru. VOC draugi parādīs un pastāstīs, kāda šeit ir dzīve, ko šeit var darīt un kas jau ir piedzīvots.

Ekskursijas programmas laikā, kuras ilgums ir no 2,5 līdz 3 stundām, pagūsiet uzzināt, ko nozīmē būt vienmēr kustībā, kā šeit ir iedzīvojies sportiski un muzikāli aktīvais dzīvesveids, un kā pukst VOC sportiskā sirds. Tā ir vieta, kur mīt “ledus mašīna”, 10 000 Kanādas kļavas dēlīši un 3500 krēsli!

Tāpat arī gūsiet iespēju satikties ar vairākiem Olimpisko spēļu dalībniekiem, uzzināt interesantus faktus “par un ap” sportu un izprast, kāpēc aktīva un veselīga dzīvesveida nepieciešamība ir tik aktuāla mūsdienu cilvēka dzīvē.

Visbeidzot ekskursijas dalībnieki paši piedalīsies interaktīvu jautājumu un atbilžu uzdevumos grupās, kā arī ekskursijas noslēgumā varēs baudīt VOC viesmīlību, izmēģināt spēkus kādā no piedāvātajām bērniem un jauniešiem tik nozīmīgajām sportiskajām aktivitātēm, kā arī cienāties ar veselīgu kārumu!

Noteikti būs jauni iespaidi, izdzīvotas jaunas emocijas un iegūta noderīga informācija, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem.

Pieteikumus ekskursijas programmai Vidzemes Olimpiskajā centrā gaidīs vismaz 2 nedēļas pirms jūsu ieplānotā ekskursijas datuma!

Programmas piedāvājums lejupielādei šeit!

 

Kontakti:

Jolanta Dukure

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām