Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Bijusī PSRS armijas stratēģiskā kodolraķešu


Kafejnīca, bārs Silmači


Kamenes, viesu māja


Naukšēnu cilvēkmuzejs, muiža un parks

Kāds ir vidējais statistiskais naukšēnieties?
Ieteikt:

Cēsīs atklās Lienītes Rences personālizstādi
Cēsu izstāžu nama zālē (Pils laukumā 3) no 9.decembra būs skatāma jaunās latviešu mākslinieces Lienītes Rences personālizstāde „Gadalaiki zīda pavedienos”

Mākslinieces Lienītes Rences (dz.1989.) profesionālā darbība ir saistīta gan ar eļļas glezniecību, smalko pērlīšu rotu izgatavošanu, gan noslēpumaino zīda apgleznošanas mākslu. Lienīte Rence ir absolvējusi Cēsu Bērnu un jauniešu centru „Spārni”, kur apgūta Zīda apgleznošanas pulciņa mācību programma un iegūta Meistarības apliecība. Ar zīda apgleznošanu mākslinieci pamudināja nodarboties skolotāja Sarmīte Radziņa, pie kuras viņa pirmos pamatus apguva 14 gados. Nu jau aizritējuši nepilni 9 gadi, kā apglezno zīdu. Pašlaik Lienīte Rence turpina studijas Latvijas Kultūras koledžā, kā kultūras menedžere ar specializāciju vides dizainā.

Gaidāmās personālizstādes darbu tematika ir mainīgie gadalaiki – ziema, rudens, vasara un pavasaris, kuros ir ietverti katram gadalaikam raksturīgākie dabas motīvi, kas atrisināti atbilstošās krāsu gammās, tos papildinot ar iemīļotām Cēsu pilsētas ainavām. Mākslinieces radītās šalles un lakati ir mākslas darbi, kurus var valkāt. Tāpat izstādes apmeklētājiem būs iespēja aplūkot fotoattēlus ar darbu tapšanas procesu un modes skati.

Kā atzīst pati māksliniece Lienīte Rence, „zīds sevī slēpj mazu brīnumu, kas sniedz piepildījumu gleznot un radīt unikālus mākslas darbus, kuri iepriecina arī citus.”

Izstādes atklāšana 9. decembrī, plkst.16:00, kur būs iespējams tikties arī ar pašu mākslinieci.

Papildu informācija:
Nata Livonska
Cēsu Izstāžu nama vadītāja
E –pasts: nata.livonska@cesis.lv;
Mob.Tālr.:26175509
www.cesis.lv

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām