Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Apaļkalns, kempings


Velomaršrutu numerācija


Lācītes, atpūtas parks, viesu māja


Vestiena, viesnīca
Ieteikt:

Labdarības projektā „Mājas” iesaistās sabiedrībā zināmi cilvēki
Labdarības projektam „Mājas” www.majaslegendas.lv savu atbalstu un aicinājumu pauduši arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri ne vien dalījušies savā personīgajā pieredzē, bet arī piekrituši kļūt par Latvijas ģimeņu patroniem.

Kopumā šobrīd atbalstu projektam „Mājas” izteikusi un par ģimeņu patronu kļuvusi Santa Didžus, dabas draugs Māris Olte, Vita Balčunaite, aktieris Rihards Lepers, TV dīva un raidījumu vadītāja Anna Rozīte, Latvijas spēkavīrs Raimonds Bergmanis, Jana Kalniņa, muzikants Normunds Jakušonoks, dziedātājs Markus Riva, aktrise Indra Burkovska, Kaspars Zlidnis, dziedātājs Kaža, TV raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa, kā arī autosportistu Neikšānu ģimene un hokejistu Rēdlihu ģimene. 

Šobrīd labdarības projektam „Mājas” www.majaslegendas.lv pieteiktas jau vairāk nekā 60 Latvijas ģimenes, veci un vientuļi cilvēki, īpaši talantīgi jaunieši ar nepietiekamu finansējumu profesionālās karjeras attīstībai, kā arī dzīvnieku un veco ļaužu patversmes, kurām nepieciešams atbalsts.

Apzināto grūtībās nonākušo ģimeņu un cilvēku vajadzību un vēlmju sarakstu ikviens var aplūkot www.majaslegendas.lv katras ģimeņu profilā.  Savukārt palīdzēt tām var dažādi, galvenokārt, daloties ar mantām, kas vairs pašu ģimenei vairs nav nepieciešamas, bet tās ir labā stāvoklī.

Vienlaikus iedzīvotāji tiek aicināti ne tikai piedalīties, bet arī  kopīgiem spēkiem veidot šo palīdzības karti, papildinot interaktīvo vietni www.majaslegendas.lv ar līdzīgām ģimenēm, kas, iespējams, dzīvo turpat kaimiņos.

Anna Rozīte

 

„Šis ir brīdis, kad prieku un palīdzību varam sniegt citiem. Es vēlos mudināt cilvēkus iesaistīties šajā akcijā un palīdzēt ģimenēm, kuras šobrīd ir nonākušas grūtā situācijā. Apņēmība un vēlme rīkoties ir viss, kas nepieciešams. Katram mājās ir atrodama kāda lieta, kura, iespējams, netiek izmantota un tikai aizņem vietu. Varbūt tieši šo mantu ir lūgusi kāda ģimene, kura pati sev to nevar atļauties. Kopā mēs varam palīdzēt daudziem, stiprināt mūsu sabiedrību un kļūt saliedētākiem. Lai sagādātu prieku citam, nav  vajadzīgs daudz.“

 

Santa Didžus

 

„Dažreiz ir vajadzīgs tik maz, lai kādu padarītu laimīgāku, priecīgāku, nomierinātu... Dažriez ir vajadzīgs tik maz, lai mēs paši sevi padarītu laimīgāku, priecīgāku, sevi nomierinātu. Mani tādu padara iespēja palīdzēt citiem. Jebkurš labs darbs, kas darīts, neprasot neko pretī, bet vienkārši tāpat, man dod milzīgu tīrības sajūtu dvēselē, mieru, prieku un laimi.“

 
Vita baļčunaite

"Galvenā šīs Pasaules vērtība ir mīlestība. Attiecības, kas veidojas starp cilvēkiem. Būtiskākais, - palīdzēt tiem, kuri paši to nespēj - dzīvnieciņiem, mazuļiem, vecāka gada gājuma cilvēkiem - un tiem, kuri kādā dzīves posmā ir iekļuvuši grūtībās. Ikviens no mums atrodas atšķirīgā dzīves skolas pakāpītē. Mācību priekšmeti ir dažādi, tomēr vadmotīvs mums visiem  ir vienojošs - mīlestība. Uzdevums ir augt, pilnveidot sevi - mācīties mīlēt Pasauli, un Pasaule - tā sākas mūsos pašos. Stāvoklis sabiedrībā, mantiskie labumi - tās ir vien cilvēka prāta radītās - mākslīgās vērtības. Patiesība ir mūsu sirdīs. Mēs esam atbalsts viens otram. Cilvēks cilvēkam. Viss ir vienots. Kopā varam paveikt daudz vairāk labo darbiņu. Mācoties ik mirkli. Ar mīlestību."

Gundega Skudriņa

„Es dzīvi uztveru daudzkrāsaini. Viss krāsu spektrs ir vienā varavīksnē. Nav tikai balts vai tikai melns. Nav tikai labie darbi, bet ir arī mazie nedarbi. Nav tikai ļaunie un postošie meli, bet ir arī baltie meli (ar norunu gan, ka cēlu mērķu vārdā). Tāpat ir arī pūstošais egoisms un ir priecīgais egoisms. Tieši pēdējais ir mans vadmotīvs slinkuma lāpīšanai un labu darbu veikšanai.

Veicot kaut ko labu, es patiešām ļoti iepriecinu arī sevi, tādējādi labais riņķo pa apli. Kādam prieks par Taviem labi paveiktiem darbiem, kāds cits, uz tiem noskatoties, gūst iedvesmu, bet vēl kāds - gandarījumu.“

Kaspars Zlidnis

„Vēlos aicināt ikvienu no mums veikt sirds labos darbus un dalīties ar līdzcilvēkiem, kuri ir nonākuši grūtībās. Īpaši aicinu atbalstīt Latvijas jaunos talantus, kuri var kļūt par nākotnes pasaules čempioniem vai slaveniem māksliniekiem. No mājas lapas Majaslegendas.lv stāstiem man visvairāk atmiņā palika Evelīnas stāsts. Evelīna ir no Krāslavas un viņas mērķis ir piedalīties Pasaules čempionātā vieglatlētikā. Lai Evelīna piepildītu savu sapni, viņai ir nepieciešams atbalsts sporta inventāra iegādei.“ 

Māris neikšāns

„Uzskatu, ka katra cilvēka pienākums ir palīdzēt līdzcilvēkiem, kas nonākuši grūtībās. Reizēm cilvēki ieritinās savos mājīgajos mitekļos un izliekas, ka viss ir kārtībā, taču realitātē Latvijā ir daudz ģimenes, kurām neklājas viegli un kurām ir nepieciešama palīdzība. Ne vienmēr vislabākais ir noziedota naudiņa, un šajā gadījumā mēs paši personīgi varam iesaistīties un parādīt to, ka mums rūp apkārtējo cilvēku liktenis. Kopā mēs varam izdarīt labu darbiņu, mums tas neprasa daudz.”

Projekts „Mājas”

Projekta aizsācēji ir saldējumi „Mājas” kopā ar Latvijas Samariešu apvienību un NVO. Tās ietvaros izveidota interaktīva vietne www.majaslegendas.lv, kurā ir apkopoti stāsti par grūtībās nonākušām ģimenēm un cilvēkiem dažādos Latvijas reģionos, kuriem var palīdzēt, nogādājot viņiem mantas pēc iepriekš sastādīta nepieciešamo mantu saraksta.

Šai kampaņai atšķirīgais ir tās pieeja ziedošanas kultūrai - no rokas rokās, no ģimenes ģimenei, no cilvēka cilvēkam, kas nozīmē, ka labdarim būs iespēja nodot mantas tieši tai ģimenei vai cilvēkam, kuram tas vēlas. Ar šo projektu mēs vēlamies mainīt ziedošanas kultūru, jo labie darbi nenozīmē tikai noziedot naudu, bet pašiem uzņemties atbildību un palīdzēt kādai ģimenei, cilvēkam vai dzīvniekam.

Projektu atbalsta mazumtirdzniecības veikalu tīkli "Maxima", "Elvi", "top!", "IKI" un "Cento", kā arī degvielas uzpildes stacija "Virši-A".

Ikviens tiek aicināts darīt labus un paliekošus darbus. Turklāt darīt tos no sirds! Tā arī radusies šī labdarības projekta devīze - ļaujies sirds labiem darbiem!

Informāciju sniedza:
Normunds Labrencis,
Labdarības projekta "Mājas" iniciators

Papildu informācija:
Mārtiņš Pozņaks
Tālr. 27718597; 67350501
legenda@latvijaslegendas.lv

Informācija ievietota: 05.12.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām