Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē


Ratnieki, atpūtas komplekss,viesu māja


Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts


PA “Ogres un Ikšķiles Tūrisma attīstības aģentūra”
Ieteikt:

Seminārs “Vidzemes senās dabas svētvietas un to potenciāls”
Ceturtdien, 8. decembrī, Valmieras muzeja izstāžu zālē norisināsies diskusija par Vidzemes seno dabas svētvietu potenciālu tūrisma attīstībā. Diskusijā aicināti piedalīties novadu tūrisma informācijas centru darbinieki, svētvietu eksperti, kā arī citi interesenti.

Pateicoties projekta “Senās kulta vietas – Baltijas jūras piekrastes kopīgā identitāte”  (“Kulta identitāte”) iniciatīvai, Vidzemē, Rīgā, Zemgalē un Kurzēmē kopā jau izzinātas  vairāk kā 350 senās dabas svētvietas. Tagad aktīvi norisinās darbs pie tūrisma pilot- maršrutu izveides, kuros katrā iekļaus vismaz piecas svētvietas reģionā.

Lai noskaidrotu dažādu ekspertu viedokļus par svētvietu tūrisma maršrutu izveidi, Vidzemes plānošanas reģions organizē diskusiju par senajām dabas svētvietām un to potenciālu reģiona attīstībā un tūrismā. Diskusijā aicināti piedalīties un izteikt savu viedokli novadu tūrisma informācijas centru darbinieki, svētvietu eksperti, kā arī citi interesenti.

Diskusijas iesākumā Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) projekta vadītāja Olita Landsmane iepazīstinās ar “Kulta identitāte” aktivitātēm un gaidāmajiem rezultātiem. Turpinājumā VPR eksperte, kā arī Vidzemes Augstskolas docētāja Ilze Grīnfelde pastāstīs par apzinātajām svētvietām Vidzemē. Savukārt diskusijas rosināšanai, VPR projekta eksperts un Vidzemes Augstskolas bakalaura studiju programmas “Tūristu gids” direktors Andris Klepers pastāstīs par seno dabas svētvietu potenciālo izmantošanu tūrismā.

Uz diskusiju aicināts ikviens interesents, iepriekš piesakoties Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā, sadaļā “Semināri VPR”.

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 6. DECEMBRIM PLKST. 14:00

Detalizētāka darba kārtība pieejama šeit.

Diskusija organizēta ar Eiropas Savienības pārrobežu sadarbības programmas INTERREG IV A projekta “Senās kulta vietas – Baltijas jūras piekrastes kopīgā identitāte” (“Kulta identitāte”) atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Māra Poikāne
Sabiedrisko attiecību speciālists
Vidzemes plānošanas reģions
Mob.: +371 26454562
E-pasts: mara.poikane@vidzeme.lv

01.12.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām