Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Mazais Ansis, viesu māja

Atpūtas kompleks ar lielisku virtuvi


Vonadziņi, viesu nams

Viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Vidzemē


Ozolkalna Piedzīvojumu parks


Turaidas muzejrezervāts

Muzejs saglabā, pēta un popularizē kultūrvēsturisko mantojumu
Ieteikt:

Ziepe džemperī – jaunākais Valmieras Tūrisma Informācijas centra suvenīrs!
Valmieras Tūrisma informācijas centra klāsts papildināts ar jaunu suvenīru –ziepīti “džemperī”, kas tapis sadarbībā ar Beverīnas novada, Brenguļu pagasta vietējo mākslinieci Ingu Roziņu

Suvenīrs veidots filcēšanas tehnikā un ir izmantojams kā dušas vai vannas sūklis. Mīkstā vilniņa jeb džemperis uzsūc ūdeni un ļauj putot iekšienē iestrādātajām glicerīna palmolīvziepēm. Ziepēm piemīt patīkama greifrūta smarža. Unikālu izskatu suvenīram piešķir filcā izveidotais Gaujas upes līkums, kas atpazīstams arī kā Valmieras logo elements. Ziepīte džemperī būs patīkama un oriģināla dāvana tuvojošajos Ziemassvētkos!

Ar pārējiem Ingas Roziņas darinājumiem iepazīties iespējams mājas lapā www.idejugalerija.weebly.com. Māksliniece piedāvā dažādus vilnas izstrādājumus: somas, platmales, čības, pirtscepures, kā arī citus rokdarbus dekupāžas tehnikā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs piedāvā iegādāties dažādus suvenīrus ar Valmieras un Latvijas simboliku: piekariņus, krūzītes, pildspalvas, piespraudes, pulksteņus, magnētus, kā arī īpašos Valmieras cepumus un šokolādi.

Vairāk par Valmieras suvenīru piedāvājumu skatīt visit.valmiera.lv sadaļā “Suvenīri Valmieras TIC”

28.11.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām