Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Rakši, viesu māja

Šeit var ne tikai atpūsties, bet arī apskatīties kamieļus!


Limbažu tūrisma informācijas centrs


Bijusī PSRS armijas stratēģiskā kodolraķešu


Kafejnīca, bārs Silmači
Ieteikt:

“Instrumenti” ar iespaidīgu koncertu Valmierā atklāj “TRU” tūri
Ar iespaidīgu šovu Vidzemes Olimpiskajā Centrā Valmierā “Instrumenti” aizvadītās sestdienas vakarā atklāj savu debijas albuma “TRU” tūri

Gandrīz trīs mēnešus pēc albuma “TRU” izdošanas un koncertu izziņošanas, “Instrumenti” pārsteidz Valmieriešus un pilsētas viesus ar rūpīgi pārdomātu un emocionāli piesātinātu audiovizuālu priekšnesumu.

“Instrumenti” koncerta laikā izpildīja sešpadsmit dziesmas, to skaitā arī vairākas albumā “TRU” neiekļautas kompozīcijas. Uz skatuves kopā ar “Instrumenti” mūziķiem Shipsi un Reynsi kāpa pavadošā grupa septiņu cilvēku sastāvā. Par koncerta vizuālo noformējumu rūpējās mākslinieki Katrīna Neiburga, Ksenija Zaķe un Māris Lagzdiņš, katrai dziesmai izveidojot īpašu video projekciju.

“Esam ļoti priecīgi par veiksmīgo tūres sākumu – vēlamies teikt lielu paldies visai mūsu komandai, kas darbojas kā viens vesels. Publika Valmierā bija lieliska, zinām, ka daudzas sejas redzēsim arī koncertos Liepājā un Rīgā,” stāsta Shipsi.

Pirms “Instrumenti” kāpšanas uz skatuves, Valmieras publiku iesildīja dīdžejs Toms Grēviņš un grupa “The WoW”, kurus būs iespēja baudīt arī kurzemniekiem šīs sestdienas “Instrumenti” koncertā Liepājas Olimpiskajā Centrā.

“TRU” noslēguma koncerts notiks 10. decembrī Arēnā Rīga, biļetes vēl ir pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā – www.bilesuparadize.lv

Fotogrāfijas no “TRU” koncerta Valmierā apskatāmas www.facebook.com/Instrumenti

28.11.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām