Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Ungurmuiža, viesu māja

Istabiņas viesiem XVIII gs. celtajā muižas skolā


Atpūtas bāze Silmači


Lācītes, atpūtas parks, viesu māja


Spāriņu kalns, viesu nams
Ieteikt:

Vidzemes tūrisma asociācija (VTA) aicina uz izglītojošu konferenci ar praktisku semināru par tūrismu vietu mārketingu un klāsteru potenciālu Vidzemē 1.decembrī plkst. 13.00 Valmierā, Vidzemes Augstskolas (ViA) konferenču zālē!

Konference tiek rīkota sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA) un Vidzemes Augstskolu (ViA) un to atklās VTA Valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts, TAVA Vecākā eksperte stratēģiskās plānošanas jautājumos un ViA vieslektore Inese Šīrava un ViA Tūrisma un viesmīlības vadības fakultātes dekāns Dr.art.,prof. Jānis Kalnačs.

Konferencē uzstāsies ViA mācībspēki - Andris Klepers (Mg.geogr., TG bakalauru studiju programmas direktors), Inese Ebele (Mg.sc.soc., TOV bakalaura studiju programmas direktore), Mihails Siņicins (Mg,.paed., lektors), Visvaldis Valtenbergs (Dr.sc.pol., docents, Vidzemes plānošanas reģiona eksperts), Zane Kalniņa (Mg.man., lektore, starptautisko projektu vadītāja), kā arī ViA Tūrisma organizācijas un vadības vecāko kursu studentes.

Vidzemes tūrisma pašvaldību un tūrisma informācijas centru speciālisti, tūrisma nozares uzņēmēji, izglītības iestāžu darbinieki, kā arī asociācijas biedri tiek aicināti noklausīties prezentācijas par tūrisma vietu mārketingu, tūrisma produktu veicināšanas iespējām interneta vidē, „Emerald Forest” tūrisma uzņēmuma vadības simulācijas spēles izmantošanu apmācībā, Vidzemes ilgtermiņa attīstības scenārijiem un sadarbības iespējām projektos. Konferences otrā daļā paredzēts praktiskais seminārs darba grupās, Vidzemes tūrisma vietu mārketinga un klāsteru attīstīšanai. Dienas izskaņā visi konferences dalībnieki aicināti iepazīties ar ViA tehnoloģijām un to pielietošanu tūrismā.

VTA informē, ka 1.decembra rīta pusē no 9.00 līdz 12.30 ViA Konferenču zālē notiks arī asociācijas ikgadēja kopsapulce, uz kuru aicināti visi asociācijas biedri.

Visi interesenti laipni aicināti pieteikties dalībai konferencē līdz 29.novembrim (ieskaitot), rakstot uz info@vidzeme.com vai sazinoties ar Annu pa tālr. 29756327

PROGRAMMA

Informāciju sagatavoja:
Anna Kupče
VTA biroja vadītāja
Tālr. 29756327
E-pasts: info@vidzeme.com
www.vidzeme.com

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām