Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Lāču miga, viesu nams

Mājīgs restorāns un viesu nams ar īpaši labu virtuvi


SIA M.E.LAT-LUX


Minhauzena muzejs


Naukšēnu cilvēkmuzejs, muiža un parks

Kāds ir vidējais statistiskais naukšēnieties?
Ieteikt:

ViA sacenšas studenti un uzņēmēji
No 22.-25. novembrim jau ceturto gadu pēc kārtas Vidzemes Augstskola (ViA) rīko uzņēmuma vadības simulācijas spēli. Šogad tā tiek īstenota, iesaistot arī uzņēmējus, kas sacentīsies ar studentu komandām un pārbaudīs savas prasmes un iemaņas stratēģisku lēmumu pieņemšanā, radošu risinājumu īstenošanā un komandas darbā

Vadības spēlē uzsvars tiek likts uz uzņēmuma vadību, stratēģisko plānošanu, operatīvo plānošanu, finanšu vadību, risku vadību, sabiedrisko attiecību veidošanu un mārketingu. Pirmajā apmācības dienā simulācijas dalībnieki sacentīsies, prezentējot savu uzņēmumu izstādē, tad sekos četri sacensības posmi, kuros pieņemot lēmumus par dažādiem finanšu rādītājiem, būs jācenšas gūt peļņa un jāīsteno sava stratēģija, sacenšoties par radošākā un inovatīvākā uzņēmuma tēlu.

2011./2012. akadēmiskā gada laikā vadības simulācija tiks izspēlēta visās projekta dalībvalstīs. Novembra sākumā Kauņā notika pirmā spēle, kā arī projekta partneru 2.tikšanās par tālākiem soļiem docētāju apmācības un citu projekta mērķu īstenošanā. Projekta noslēguma pasākums plānots 2012. gada jūnijā Vidzemes Augstskolā, pulcējot ne tikai projekta partnerus, bet arī vietējo simulāciju uzvarētāju komandas no visām valstīm, lai kopā sacenstos starptautiskā līmenī.

Vadības simulācijas spēle tiek īstenota Leonardo da Vinci inovācijas pārneses projekta „Docētāju apmācība, lai uzlabotu un modernizētu vadībzinību aspektus studiju kursos, izmantojot simulācijas rīku „Emerald Forest””. Projekta mērķis ir simulācijas rīka „Emerald Forest” ieviešana ViA un citās projekta dalībiestādēs no Lietuvas, Igaunijas, Bulgārijas, Vācijas un Nīderlandes, lai izmantotu dažāda līmeņa profesionālajā apmācībā. Projektā iesaistītie ViA docētāji Inese Ebele, Mihails Siņicins, Vineta Silkāne ir apguvuši šo metodi, lai to pielietotu studentu un organizāciju pārstāvju apmācībā.

23.11.2011

Atpakaļ...

 
<< Jūnijs 2023 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Iesakām