Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Limbažu tūrisma informācijas centrs


Meža Salas, atpūtas komplekss


Mazais Ansis, viesu māja

Atpūtas kompleks ar lielisku virtuvi


Kalna ligzda, viesnīca

Maza un mājīga viesnīca Smiltenē
Ieteikt:

Pasākumi Ogres un Ikšķiles novados 24.-27.11

24. novembris

18:00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē Kamermūzikas koncerts.  Svetlana Okuņa, vijole; Inga Sunepa, čells; Juris Žvikovs, klavieres. Programmā: Jozefs Haidns, Astors Pjacolla,
Pēteris Plakidis, Emils Dārziņš.
Biļešu cena Ls 3,00, skolēniem, pensionāriem - Ls 1,50

25. novembris
18:00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā notiks teātris.  Svinot dzejnieka 110. dzimšanas dienu, Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina uz izrādi par Aleksandru Čaku.  Izrādi radījis aktieris un režisors Varis Piņķis sadarbībā ar kontrabasistu un komponistu Kristapu Pētersonu. Tās  nosaukums „Notekcaurule” patapināts no Čaka poētiskās pasaules, kurā dzejnieks romantiski mīl, ir puiciski trakulīgs,  aizrautīgi priecājas, gaiši skumst un ir viedi nopietns, uzlūkojot strēlnieku zvaigznāju. Izrāde tiks spēlēta Ogres  Vēstures un mākslas muzeja ekspozīcijas „Ogre – peldu un gaisa kūrorts” vidē, kur lietas un noskaņa jau pašas par  sevi ir daļa no Čaka poētiskā laika un telpas.  Vara Piņķa Čaka lasījums maz līdzināsies jau latviešu teātrī spoži pieredzētajiem. Jau otro gadu desmitu dzīvojam  gadsimtā pēc Čaka. Nu jau kā 21.gadsimta bērni pieredzam tās pašas sajūtas un lietas, vērojam to pašu Čaka laika  arhitektūru, ieskatāmies tajos pašos Rīgas namu pagalmos, logos, dzeltēnajās spuldzēs un zvaigznēs. Arī Čaku lasām  to pašu, bet tomēr – katrs savu. Savu versiju par Čaku Varis Piņķis piesaka kā „izrādi par smaržām un garšām, par  klaiņojošo mežonīgo pilsētas suni (Čaku), kurš uzsūc sevī pilsētas burzmu un smakas. Izrāde meklē tik reti sastopamo īsto, nebanālo erotiku. Izrādi papildina kontrabass, kas nav tikai pavadījums dzejai, bet netiešs Čaka ekspresīvās dvēseles atspoguļotājs.”

Izrādes arī 26. novembrī, 19., 26. decembrī.
Ieeja Ls 3.50.
Vietu skaits katrā izrādē ierobežots, biļetes lūdzam iegādāties iepriekš Ogres Vēstures un mākslas muzeja kasē  (tālrunis 65022251).
22:00 Ogres kultūras centra Deju zālē Road Trip – trakākā ballīte Latvijā.

Spēcīga dīdžeju komanda - DJ Emil Deo un DJ/MC CMZ parūpēsies par karstām un trakām dejām pie jaunākās un aktuālākās deju mūzikas. Tūres organizators DJ Nill Ketner zinās, kā Jūsu kājām kustēties straujāk līdz pat rīta gaismai. Jūs sagaida arī Champagne Showers. Kā ekskluzīva un mazliet eksperimentāla pasākuma sastāvdaļa – BEER PONG!
Biļešu cena Ls 3.50; ar reklāmas lapiņu Ls 3. Ieeja no 16 gadu vecuma!

26. novembris

11:00 - 15:00 Tirzneicības centrā "Pārogre" Ogrē, Druvas ielā 5 Hobiju diena. Pasākuma īpašais viesis un arī pasākuma vadītājs Arvīds Berķis - grupas Blitze solists, Okartes akadēmijas dalībnieks un Eirovīzijas 2011 laureāts. Tirdzniecības centrs „Pārogre” kopā ar „Elvi” ir sagatavojis pārsteidzošu programmu visiem TC klientiem. Šeit Jūs iegūsiet informāciju par dažādiem klubiem, pulciņiem un iespējām, kur sevi pilnveidot un apgūt ko interesantu.

Programmā:
• Iespēja katram pastāstīt un nodemonstrēt savu hobiju, jo darbosies brīvais mikrofons!
• Visas dienas garumā varēs apskatīt Ogres Foto kluba izstādi un saņemt informāciju par iespējām mācīties fotogrāfiju.
• Tikai „Hobiju dienas” apmeklētāji varēs iegūt savā īpašumā skaistas bildes, kas tiks uzņemtas improvizētajā fotostudijā turpat TC „Pārogre”, (vienas fotogrāfijas uzņemšana un izdruka maksās no 1,0 - 1,5 Ls)
• 11.00-14.00 Ogres bērnu un jauniešu centrs piedāvā darboties hobiju darbnīcā, kur katrs varēs iemācīties ko jaunu un izveidot savu dāvanu Ziemassvētkiem!
• Ārā pie TC būs iespēja izvizināties Husky suņu pajūgā!
• Plkst.12.00TC Pārogre orientēšanās skrējiens, ko organizē Ogres orientēšanās klubs.Izaicini sevi un saņem balvu!
• Līnijdejas grupas "Follow me" izpildījumā .
• plkst. 13.00-13.30 deju klubs „Salsa Mojito” piedāvās bezmaksas salsas apmācību! Izmanto iespēju!

Laipni aicināti tirdzniecības centrā „Pārogre” piepildīt savu sapni!

17:00 Ogres kultūras centra Lielajā zālē koncerts "Griezies, griezies, apgriezies".
Piedalās: Tautas deju ansambļi- Vektors, Gatve, Rucavietis, Līksme, Ogre; vidējās paaudzes deju kolektīvi - Raksti, Mārupieši, Arnika; Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs.
Biļešu cena Ls 1

18:00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā notiks A. Čakam veltīta izrāde "Notekcaurule".
vinot dzejnieka 110. dzimšanas dienu, Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina uz izrādi par Aleksandru Čaku. Izrādi radījis aktieris un režisors Varis Piņķis sadarbībā ar kontrabasistu un komponistu Kristapu Pētersonu. Tās nosaukums „Notekcaurule” patapināts no Čaka poētiskās pasaules, kurā dzejnieks romantiski mīl, ir puiciski trakulīgs, aizrautīgi priecājas, gaiši skumst un ir viedi nopietns, uzlūkojot strēlnieku zvaigznāju. Izrāde tiks spēlēta Ogres Vēstures un mākslas muzeja ekspozīcijas „Ogre – peldu un gaisa kūrorts” vidē, kur lietas un noskaņa jau pašas par sevi ir daļa no Čaka poētiskā laika un telpas. Vara Piņķa Čaka lasījums maz līdzināsies jau latviešu teātrī spoži pieredzētajiem. Jau otro gadu desmitu dzīvojam gadsimtā pēc Čaka. Nu jau kā 21.gadsimta bērni pieredzam tās pašas sajūtas un lietas, vērojam to pašu Čaka laika arhitektūru, ieskatāmies tajos pašos Rīgas namu pagalmos, logos, dzeltēnajās spuldzēs un zvaigznēs. Arī Čaku lasām to pašu, bet tomēr – katrs savu. Savu versiju par Čaku Varis Piņķis piesaka kā „izrādi par smaržām un garšām, par klaiņojošo mežonīgo pilsētas suni (Čaku), kurš uzsūc sevī pilsētas burzmu un smakas. Izrāde meklē tik reti sastopamo īsto, nebanālo erotiku. Izrādi papildina kontrabass, kas nav tikai pavadījums dzejai, bet netiešs Čaka ekspresīvās dvēseles atspoguļotājs”.

Izrādi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Ogres novada pašvaldība.

Izrādes arī 19., 26. decembrī.
Ieeja Ls 3.50.
Vietu skaits katrā izrādē ierobežots, biļetes lūdzam iegādāties iepriekš Ogres Vēstures un mākslas muzeja kasē (tālrunis 65022251).

27. novembris

15:00 Tīnūžu pamatskolā Adventes vainaga iedegšanas svētki.
16:00 Ogres Kultūras centra Lielajā zālē labdarības koncerts "Ogre, atver savu sirdi!". Labdarības koncerts pirmajā Adventē.
18:00 pie Ogres kultūras centra norisināsies Egles iedegšana. Egles iedegšana pie Ogres Kultūras centra.
18:00 Ikšķiles tautas namā - Duets Inga un Normunds ar koncertu "10 gadi uz skatuves". Programmā apvienotas visas populārākās izpildītāju dziesmas, no līdz šim izdotajiem albumiem, kas izpelnījušās
laureātu godalgas Latvijas šlāgeraptaujā no 2004-2010.gadam: "Likteņa sūtnis", "Iesim blakus", "Vālodzīte", "Tur aiz kalna", "Kanconeta", "Balto margrietiņu valsis” un citas, kā arī populārās latgaliešu dziesmas un jaunu dziesmu pirmatskaņojumi.


Pasākuma laikā varēs iegādāties visus dueta izdotos albumus.
Biļetes iepriekšpārdošanā: LVL 2.00,-
pasākuma dienā LVL 3.00,-
Ikšķiles evanģēliski luteriskā Sv. Meinarda baznīcā pēc dievkalpojuma notiks 1. Adventes koncerts.
Koncertā dziedās Ikšķiles jauniešu koris "SOARE".

22.11.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām