Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kosīši


Mazbānītis Gulbene - Alūksne


Meža Salas, atpūtas komplekss


Turaidas viduslaiku pils (Turaidas muzejrezervāts)
Ieteikt:

Ziemassvētku laikā Dubultu baznīcā skanēs mūzika
Klāt decembris un tuvojas Ziemassvētki - svētki, kuriem visā pasaulē komponisti rakstījuši tik daudz skaistas mūzikas un brīnišķīgu dziesmu, ko atkal un atkal katru gadu no jauna gribas dzirdēt un dziedāt!

/upload/jaunumi/kultura/large_koris_dubultos.jpg

Šogad Dubultu evanģēliski luteriskā baznīca sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi aicina uz četriem Ziemassvētku laika koncertiem. Tajos visos ieskanēsies gan labi pazīstamas, gan mazāk zināmas ziemassvētku melodijas, kā arī šim laikam atbilstoša garīgā mūzika.

Jau 4. decembra svētdienā plkst. 17.00 baznīcā viesosies pazīstamā latviešu diriģente Aira Birziņa ar savu sieviešu kori "Rasa". Koncerts iesāksies ar senu franču procesijas adventa laika dziedājumu "Ak nāci, nāci, Dievs, pie mums" un turpināsies ar latviešu komponistu Bruno Skultes, Romualda Jermaka, jūrmalnieka Riharda Dubras mūziku, kā arī Džona Ratera, J. Busto u.c. Eiropas komponistu dziesmām. Noslēgumā skanēs dažas venēciešu ziemassvētku dziesmas un populārā angļu komponista Dž.Veides ziemassvētku himna "Jūs, ticīgie, nāciet".

Gada kuplākais koncerts izpildītāju skaita ziņā ir ikgadējais Jūrmalas pilsētas pašdarbības kolektīvu koncerts "Uz gaismas pusi". Tas notiks sestdien, 10.decembrī, plkst. 17.00 un tajā   piedalīsies pūtēju orķestris "Jūrmala" (diriģents J. Kaģis), kori "Jūrmala" (diriģentes I.Rasa-Pakule un Z.Saulīte),  "Lira" (diriģenti D.Stroža un H.Lapiņš), "Vaivari" (diriģente I.Freimane) un  "Spārnos" (diriģentes D.Frīdenberga un S.Pranča). Koncerta gaitā kori, kopā aptuveni 100 dziedātāji,  vienosies kopīgi dziedātā Ziemassvētku dziesmu virknē "Baroka ziemassvētki" K.Šova apdarē, kā arī pazīstamāko ziemassvētku dziesmu atskaņošanā kopā ar pūtēju orķestri "Jūrmala" koncerta noslēgumā.

18. decembra svētdienā plkst. 17.00 ar koncertprogrammu "Baltie Ziemassvētki" Jūrmalā viesosies Ogres skolotāju kamerkoris, solisti Ance Purmale un Artis Dobulis, diriģente Ilze Kūle. Skanēs Jāņa Lūsēnā ziemassvētku dziesmu apdares.

Koncertu cikls  noslēgsies otrajos Ziemassvētkos - 26. decembrī plkst. 12.00 ar programmu "Miera zvaigzne", kurā piedalīsies dziedātājs  Žoržs Siksna, Jelgavas Tirkīza kora ansamblis un ērģelniece Edīte Alpe.

Lai gaišs un svētīgs šis svētku gaidīšanas laiks un lai šo koncertu mūzika nes Kristus ziemassvētku vēsti un svētku prieku mūsu  pilsētai Jūrmalai un jūrmalniekiem!

Informācija ievietota: 22.11.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām