Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Naukšēnu cilvēkmuzejs, muiža un parks

Kāds ir vidējais statistiskais naukšēnieties?


Kosīši


Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai
Ieteikt:

13. novembrī Līgatnē notiks Vara Vētras koncerts „Mī-le-stī-bai”
Šī gada 13.novembrī plkst.16:00 Līgatnes kultūras namā koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra, prezentējot arī savu dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...”. Koncerts notiks Vara Vētras albuma prezentācijas tūres Latvijā ietvaros

Savu pirmo dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” CD formātā Varis Vētra plašākai publikai prezentēja mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” 25 gadu jubilejas ietvaros.

„BILŽU” koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” Lielajā Ģildē lielu atzinību izpelnījās dziesmas no šī albuma, kā arī Vara Vētras dzejas lasījumi. Koncertu apmeklēja un jauno albumu atzinīgi novērtēja arī Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, kā arī daudzi diplomātisko misiju pārstāvji, Latvijā pazīstami mūziķi, žurnālisti un mākslinieki. Starp citu, Varis Vētra savu muzikālo karjeru ir uzsācis Rīgas 50.vidusskolā grupā „Mazie brāļi”, spēlējot kopā ar bijušo Valsts prezidentu Valdi Zatleru un arhitektu Edgaru Treimani.

Dziesminieks Varis Vētra šobrīd Latvijā ir ļoti populārs un iemīļots mākslinieks, jo viņa koncerti vienmēr ir ļoti mīļi un personiski, tajos vienmēr veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem. Interesantāko jautājumu uzdevējiem parasti sarūpētas arī balvas!

No „BILŽU” iepriekšējo koncertu pieredzes varu tikai teikt, ka autora dziesmas vienlīdz labi patīk gan romantiskiem jauniešiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.

Koncertā mākslinieks izpildīs dziesmas no sava pirmā dziesmu albuma, kuras jau izskanējušas Latvijas radiostacijās un kļuvušas tautā iemīļotas, kā arī daudzas jaunas dziesmas. Koncerta laikā klausītājiem būs iespēja uzdot jautājumus Varim Vētram un interesantāko jautājumu autoriem – balvas no saldumu fabrikas „LAIMA” un koncerta rīkotājiem.

Priecājos, ka Līgatnes kultūras darbinieki izrādījuši interesi par Vara Vētras koncerta rīkošanu Līgatnē! Un esmu pārliecināta, ka ar savu sirsnību un talantu viņš varēs iepriecināt arī Līgatnes iedzīvotājus!

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā,www.bilesuparadize.lv, Līgatnē – koncerta norises vietā.

Vairāk par Vara Vētras albumu un koncertiem – www.bildes.lv un „BILŽU BIROJĀ” (tālr.29282866, e-pasts: bildes@bildes.lv).

Ar cieņu –

Tija Auziņa

V.Vētras koncertu producente un albuma izdevēja

„BILŽU BIROJS” direktore

m.t. +371 2928 2866

Informāciju sagatavoja: Inese Okonova

Līgatnes tūrisma projektu vadītāja

Tālrunis: +371 6415 3169; +371 2918 9707

E-pasts: info@visitligatne.lv

http://www.visitligatne.lv/

10.11.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām