Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Duntes Urdziņas, viesu māja


Audēju darbnīca „Vēverīšas”


Rāmkalni

Kalnu slēpošanas trase, rodeļu trase, dullā bumba, lidojošais krēsls un ne tikai


Mīlmaņi, viesu nams
Ieteikt:

Iespēja pieteikties uz bezmaksas apmācību kursu „Management Simulation” vadības prasmju pilnveidošanai
Vidzemes Tūrisma Asociācija sadarbība ar Vidzemes Augstskolu aicina Jūs vai Jūsu uzņēmuma / organizācijas pārstāvjus piedalīties praktiskā apmācību kursā vadības prasmju pilnveidošanai "Management Simulation" no 22. līdz 25. novembrim VIDZEMES AUGSTSKOLĀ

Kurss tiek realizēts Leonardo da Vinci  Inovāciju pārneses projekta ietvaros, dalība BEZ MAKSAS.

Pietikšanās līdz 15.novembrim!
http://www.va.lv/lv/pieteiksanas-ms

VTA biroja vadītājā Anna Kupče brīdina, ka kurss ir intensīvs, taču pati to izgāja 2010.gada rudenī un tas noder dažādu situāciju modelēšanai un lēmumu  pieņemšanai uzņēmuma / organizācijas ietvaros. Iesaku izvērtēt iespējas un apmeklēt šo kursu!

Programma:

Aicinām piedalīties apmācību kursā vadības prasmju pilnveidošanai Management Simulation. Kursu vadīs Jeroen Vinkensten un Corne Dikmens no Nīderlandes. Bredas Universitātes (Nīderlande) pasniedzēji Jeroens Vinkensten un Corne Dikmens ir izstrādājuši interesantu lietišķo spēli – simulāciju uzņēmuma vadības prasmju pilnveidošanai.

Jeroens un Corne aicina uzņēmējus un tos, kuri grib izmēģināt savus spēkus, lai kādreiz veiksmīgu, bet pašlaik panīkušu uzņēmumu ”Emerald Forest” atkal pārvērstu par plaukstošu uzņēmumu. Jums būs iespēja, izmantojot finanšu rādītājus, izvērtēt situāciju uzņēmumā, izstrādāt un realizēt uzņēmuma attīstības stratēģiju. Paredzēts, ka vadības spēlē iesaistīsies vairākas komandas.

Vai spēsiet uzlabot uzņēmuma darbības rādītājus un īstenot pašu izvēlēto stratēģiju?

Kā jau dzīvē – vadības spēles laikā notiks arī neparedzēti notikumi un jums būs iespēja pārbaudīt savas prasmes rīkoties krīzes situācijā.

Pirms vadības spēles Jūs saņemsiet pilnīgāku informāciju par situāciju uzņēmumā un tirgū. Vadības spēlē uzsvars tiek likts uz uzņēmuma vadību, stratēģisko plānošanu, operatīvo plānošanu, finanšu vadību, risku vadību, sabiedrisko attiecību veidošanu, mārketingu.

Plašāka informācija par vadības spēli ir simulācijas ”Emerald Forest” mājas lapā www.emeraldforest.eu. Pieteikšanās: http://www.va.lv/lv/pieteiksanas-ms

Management Simulation apmācību kurss notiek no 2011.gada 22. līdz 25. novembrim 9:00 – 17:00 Vidzemes Augstskolā, Cēsu ielā 4, Valmierā, kopā ar 3. un 4. kursa studentiem. Simulācijā jāsadarbojas komandās līdz pieciem cilvēkiem. Darba valoda: angļu. Dalība kursā ir bez maksas, kursa izdevumus sedz projekta grants. Kursa noslēgumā tiek izsniegts sertifikāts par apgūtiem 2 kredītpunktiem.

Studenti un uzņēmumu/ organizāciju pārstāvji veido atsevišķas komandas. Apmācību kursam var pieteikties gan individuāli, gan komandas no uzņēmumiem, organizācijām.

Lai pieteiktos, jāaizpilda anketa ViA mājas lapā: http://www.va.lv/lv/pieteiksanas-ms līdz 15. novembrim. Papildinformācijai par apmācību kursu zvanīt projekta vadītājai Līgai Tučai pa tālr. 29103554. Kursa programma un tālāka informācija tiks izsūtīta pēc pieteikšanās.

Apmācība tiek realizēta kā viena no aktivitātēm Leonardo da Vinci Inovāciju pārneses projektā „Docētāju apmācība, lai uzlabotu un modernizētu vadībzinību aspektus studiju kursos, izmantojot simulācijas rīku „Emerald Forest”” . Iesaistītie dalībnieki un profesionāli tiks aicināti izteikt savu novērtējumu kursa metodikai minēto prasmju pilnveidošanai un atbilstībai reālajai uzņēmējdarbības videi Latvijā. Ja būs interese, Jums tiks piedāvāts iesaistīties arī tālākajās projekta aktivitātēs.

ViA, 09.11.2011

 

 

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām