Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Valmiermuižas alus darītava


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai


Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts


Rakši, viesu māja

Šeit var ne tikai atpūsties, bet arī apskatīties kamieļus!
Ieteikt:

Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā notiks Lāčplēšu dienai veltīts pasākums
10. novembrī plkst. 19:00 Āraišu apkārtnē un Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā notiks Lācplēšu dienai veltītais pasākums.

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs sadarbībā ar Drabešu internātpamatskolu, stiprinot kultūrizglītojošas tradīcijas, pirmo gadu kopīgi rīko Lāčplēša dienai veltītu pasākumu. Tā ietvaros plkst. 19:00 notiks lāpu gājiens no Drabešu internātpamatskolas līdz Āraišu arheoloģiskajam muzejparkam. Ugunskuru ieskautajās pilsdrupās notiks Cēsu mūzikas skolas pūtēju orķestra koncerts, kā arī Cēsu vēstures un mākslas muzeja galvenais speciālists zinātniski pētnieciskajā Tālis Pumpuriņš sniegs ieskatu Latvijas Brīvības cīņu vēsturē. Pasākumā gaidīts ikviens interesents no tuvākas vai tālākas apkārtnes. Pasākumā ieeja bez maksas.

Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam jau vairāku gadu garumā ir cieša sadarbība ar Cēsu kultūras un tūrisma centru. Tās ietvaros notikušas vairākas izstādes. Ar Lāčplēša dienas pasākumu sadarbība iegūst jaunas formas. Dr. hist. Tālis Pumpuriņš jau vairāk kā 20 darba gadus strādā Cēsu muzejā. Viņš veicis nozīmīgus pētījumus Latvijas valsts karoga un Brīvības cīņu vēsturē, kas publicēti rakstu krājumos un atsevišķos izdevumos. Par šo tēmu veidotas ekspozīcijas un izstādes, lasīti referāti valsts un starptautiska mēroga konferencēs.

Āraišu arheoloģiskais muzejparks divu gadu garumā sadarbojas ar Drabešu internātpamaskolu. Skolēni divreiz gadā palīdz sakopt muzejparka teritoriju un pilsdrupu nogāzes.

Cēsu mūzikas skolas orķestri vada Aivars Radziņš. Orķestrī spēlē puiši un meitenes no Cēsu bērnu mūzikas skolas, kā arī audzēkņi, kas savas prasmes un iemaņas apgūst Cēsu mūzikas vidusskolā. Šī gada martā pūtēju orķestris ieguva II vietu „IV Latvijas Pūtēju orķestru konkursā”, kas norisinājās Valmierā.

Papildinformācija: Agnese Ramata 64107080; 26567912

info@history-museum.lv
araisi@history-museum.lv

www.lnvm.lv

Informācija ievietota: 08.11.2011

 

Atpakaļ...

 
<< Jūnijs 2023 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Iesakām