Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai


Lācītes, atpūtas parks, viesu māja


Dabas taka un trošu atrakcijas Ieriķos


Nāras, viesu māja
Ieteikt:

Sestdien 29.oktobrī, sadarbībā ar AS "Pasažieru Vilciens" un novadu pašvaldībām notika Lielā Tautas ekskursija uz Vidzemi

 

Pasažieru vilcienam Rīga-Cēsis, tika pievienoti 10 ekskursantu vagoni. Neskatoties uz miglaino laiku, vilcienā valdīja īpaša atmosfēra, tika dziedāts, spēlēts, minētas mīklas un spēlētas spēles. Par viesu izklaidi jau vilcienā bija parūpējušies gan novadu TIC darbinieki un tūrisma uzņēmēji. Daļa ekskursantu izkāpa Siguldā.

Līgatnes stacijā jau pirms vilciena pienākšanas pūtēju orķestris iemēģināja jautrus ritmus, turpat bija bufete ar karstu tēju un belešiem. Ekskursantus uz Līgatnes centru nogādāja autobusi, kur tie gida pavadībā devās interesantās ekskursijās. Uz Cēsīm brauca divi vagoni. Interesanti, ka liela daļa bija krieviski runājošu tūristu, kuri teica, ka, kaut gan visu mūžu dzīvojot Rīgā, uz Cēsīm braucot pirmo reizi.

Brauciena laikā no Līgatnes uz Cēsīm "Laimes ligzdas" saimniece, kopā ar Jautrības uzturētāju - akardeonisti Indru aicināja ciemos un kopā ar visiem tika dziedāts un pat nedaudz padejots. Araišu muzeja vadītāja, iepazīstinot ar muzeju, aicināja minēt krustvārdu mīklas, labākiem minētājiem tika balvas. Par gardiem pārsteigumiem gādāja kondetoreja "Kārumlāde".

Cēsīs uz perona viesus gaidīja pūtēju orķestris un gidi. Liekas, ka krievu valodā runājošie ekskursanti bija gandrīz puse. Cilvēki bija ļoti ieinteresēti, uzdeva gidiem daudz jautājumu, un bija patiesi priecīgi par šādu iespēju iepazīties ar Cēsīm un solījās braukt atkal. Kā izteicās Iveta Sproģe: "Domāju, ka šāds pasākums gūs lielu atsaucību. Ja tūristu vilcieni pienāks regulāri, tad arī tūrisma uzņēmējiem būs iespēja piedāvāt savus pakalpojumus, tika vajag izdomu un uzņēmību, ko arī visiem novēlu!"

Autors: VTA sadarbībā ar Ivetu Sproģi

01.11.2011

 

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām