Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Cēsu ceļojumu aģentūra Dzelde


ANNAS HOTEL


Atpūtas bāze Silmači


Lāču miga, viesu nams

Mājīgs restorāns un viesu nams ar īpaši labu virtuvi
Ieteikt:

Vislatvijas Dziesminieku Saiets viesojas Liepājas pilsētas bērnu namā.

Nu jau otro gadu Jaunpiebalgas pusē, ekosaimniecībā Lielkrūzes, pie laipnās Dolmaņu ģimenes viesojas Vislatvijas Dziesminieku Saiets. Šogad tas pulcēja vairāk nekā 150 dziesminieku un dzejnieku no visas Latvijas. Dalībnieku vidū bija tādi Latvijā un Liepājā pazīstami mākslinieki, kā Austra Pumpure ar lielo Austrasbērnu pulku, Maija Kalniņa un studentu teātris Rikošets, Uldis Ozols, Ieva Akurātere, Haralds Sīmanis, Raimonda Vazdika, Juris Kulakovs, Kaspars Dimiters un daudzi citi. Vairākos koncertos, nakts sadziedāšanās, uguns mistērijās tika izdziedāta un izdzīvota Latvijas, un katra no mūsu
dvēselēm.

Katru gadu VDzS ietvaros darbojas vairākas radošās laboratorijas, kurās top jauni darbi dažādās mākslas jomās. Šogad, pateicoties VDzS atbalstītājiem „Wenden Furniture”, kas ir vieni no vadošajiem masīvkoka mēbeļu ražotājiem Latvijā, radošajā darbnīcā tika apgleznoti krēsli. Dziesminieces, Austrasbērna, Liepājas pilsētas bērnu nama bijušās audzēknes, Latvijas Kultūras koledžas studentes Endijas Štāles vadībā tika radīti 9 brīnišķīgi mākslas darbi, kas šo piektdien 28. oktobrī dosies uz savu pastāvīgo mājvietu Liepājas pilsētas bērnu nama 3. grupā.


Kopā ar dāvanu bērnu namā ar koncertu viesosies arī paši dziesminieki, lai stāstītu, dziedātu un vienkārši būtu kopā vienotā radošā piedzīvojumā ar bērniem, kuru ikdienā tik ļoti ir nepieciešami svētki.
Piektdien 28. oktobrī pulksten 15.00 Liepājas pilsētas bērnu namā viesosies Austra Pumpure un Austrasbērni, Maija Kalniņa, Haralds Sīmanis, Uldis Ozols, Uldis Kākulis, kā arī VDzS organizatoru grupa, SIA RJK un „Wenden Furniture” pārstāvji.

Aicinām arī Jūs, Liepājas un visas Latvijas rakstošo, rādošo un stāstošo mediju saimi pievienoties mums šajā pasākumā. Priecēsim bērnu nama iemītniekus ar savu klātbūtni un pastāstīsim pārējiem, ka nevajag taču daudz, tikai nelielu daļiņu sirds visā ko mēs darām, lai uzplauktu smaids, kas silda un palīdz, kas iedrošina un ved... uz Laimīgo zemi...

Informāciju sagatavoja VDzS režisors
Imants Kulinskis
Mob: +371 29110530
Mail: imants@rjk.lv

25.10.2011

Informācija ievietota: 24.10.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām