Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Ozolkalns


Briežu dārzs „Jasmīni”


Silmači, atpūtas bāze

Lielākā atpūtas bāze Vidzemē


Kosīši
Ieteikt:

Cēsīs filmēs epizodes amerikāņu mākslas filmai
Cēsīs tiks filmētas epizodes asa sižeta amerikāņu mākslas filmai „Nevsky prospect”. Filma ir starptautisks projekts, kas top sadarbojoties Dienvidkalifornijas Universitātes Kinematogrāfijas skolai (USC School of Cinematic Arts) ar Latvijas filmu studiju RFS (Rīgas Filmu studija)

Projekts ir starptautisku atzinību ieguvušā jaunā režisora Radžifa Dasani (Rajeev Dassani) pirmā patstāvīgā pilnmetrāžas mākslas filma, kuras uzņemšana kļuva iespējama pēc prestižās Studentu Oskara balvas iegūšanas par filmu “Dienas darbs”.

Filma ir spraigs stāsts par amerikāni Ralfu, kurš ierodas Latvijā, lai klātienē satiktu internetā iepazītu meiteni, bet šī tikšanās neizvēršas kā iecerēts un Ralfu nolaupa. Ralfa meita foto žurnāliste Melisa ierodas Rīgā, lai uzzinātu patiesību par tēvu un tā pazušanas iemesliem. Šo meklējumu laikā varoņiem nākas saskarties ar pagātnes notikumu sekām, meliem, nodevību, atriebi, kā arī ar līdzcietību un spēju upurēties otra labā.

Rīgā filmēšana iesākusies jau 17.oktobrī , bet no 24.līdz 26.oktobrim arī Cēsīs tiks uzņemtas atsevišķas filmas epizodes. Filmēšana notiks Viduslaiku pilī un pils dārzā. Cēsu pils režisoram iepatikusies pēc viesošanās pilsētā un tā pilnībā atbilst viņa mākslinieciskajām iecerēm. Režisors Radžifs Dasani par gaidāmo filmēšanu Cēsis: ”Kad pirmo reizi apmeklējām Cēsu pili, mums tiešām aizrāvās elpa no tā skaistuma ko sastapām uz ikviena soļa. Amerikai vēsturiskas ēkas ir liels retums un mums bija skaidrs,ka mēs vēlamies filmēt šeit. Cēsu pils un tās apkārtne būs unikāla pievienotā vērtība topošajai filmai un mēs zinām, ka amerikāņu auditorijai bieži nenākas redzēt senatnīgas un vērtīgās vietas. Mēs bijām pārsteigti, ka tik unikālas, vēsturiskas vietas nav zināmas Amerikai. Cēsīm noteikti ir ar ko lepoties pasaules priekšā. Mūsu radošā grupa ir ļoti pateicīga par cēsnieku, jo sevišķi Cēsu pils administrācijas viesmīlību un iespēju filmēt pils dārgumus. Mēs esam patīkami satraukti par gaidāmo filmēšanu Cēsīs un dot iespēju Amerikai izzināt to, kas jums pieder.”

Filmas aktieru ansambli veido amerikāņu aktrise : Tina Kasciani (Tina Casciani), kura filmā atveido Melissas lomu un,kas zināma no seriāla CSI Miami, kā arī tēlojusi filmās “Paraugdžeki ‘’(2008), “Zoolander” (2001)un kanādiešu aktieris Gerijs Hadsons ( Gary Hudson), kas tēlojis tādās filmās kā “Two for the Money” (2005) . Filmā piedalās arī tādi zināmi latviešu aktieri kā Madara Botmane, kura filmā atveido vienu no vadošām lomām, Pēteris Gaudiņš un citi.

Otrdien, 25.oktobrī laikā posmā no plkst:14:00-14:50 mediju pārstāvjiem iespēja tikties ar filmēšanas grupu, veikt nelielas intervijas un fotografēt. Pieteikšanās sūtot ziņu ar vārdu, uzvārdu, kuru mediju pārstāv, uz e-pastu: daiga.jansevska@cesis.lv

24.10.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām