Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Atpūtas parks Rāmkalni


Valmiermuižas alus darītava


Audēju darbnīca „Vēverīšas”


Purgaiļi, viesu māja
Ieteikt:

TAVA LĪGATNĒ IEPAZĪSTINĀS AR JAUNAJĀM EDEN FILMĀM

21. oktobris Līgatnē solās būt diena, kad Vidzemes Tūrisma asociācijas Mārketinga padomes sēdes turpinājumā tiks rādīts kino. Proti, Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) iecerējusi Vidzemes tūrisma speciālistus un citus interesentus iepazīstināt ar tūrisma nozares attīstībai nozīmīgā projekta EDEN jaunākajām filmām. Šogad radītas piecas filmas, tās veltot visveikmīgākajām pretendentēm uz „Eiropas izcilākā tūrisma galamērķa” jeb EDEN (European Destinations of Excellence) titulu.

Sadarbībā ar TAVA “Vides filmu studijā” uzņemtajās filmās ieraudzīsim Līgatni, kurai, kā zināms, pavisam nesen Briselē tika piešķirts godpilnais EDEN tituls, Cēsis, Liepājas Karostu, Bauskas pili ar Rundāli un Mežotnes pili, Turaidu un Siguldu Gaujas senlejā.

Pirms filmu pirmizrādes tiks dots vārds ne tikai TAVA ģenerāldirektoram Armandam Slokenbergam, bet arī “Vides filmu studijas” veidotājiem, lai ierosinātu uz domu apmaiņu par aktuāliem vietējā tūrisma popularizēšanas jautājumiem. Cik daudz šajā darbā var dot filmu, videoklipu autori, žurnālisti u. c.?

“Vides filmu studijai” šis bijis ļoti auglīgs gads – par īsfilmu “Āsa un Hakans” , kas tapusi sadarbībā ar TAVA un emocionāli spilgtiem audiovizuālās izsteiksmes līdzekļiem atklāj kāda zviedru pāra ciemošanos Latvijā, saņemtas balvas prestižos starptautiskos tūrisma filmu festivālos Portugālē un Čehijā. Līgatnē “Vides filmu studijas” pārstāvji varētu pastāstīt, cik viegli (vai grūti) pie šādiem lauriem tikt.

Sarīkojuma gaitā studija “Mistrus Media” klātesošos iepazīstinās ar jaunajiem TAVA reklāmas videoklipiem, kas sagatavoti tūristu piesaistei augsti prioritārajos Krievijas un Vācijas tirgos.

Svētku noti ienesīs ne tikai “Vides filmu studijas” EDEN filmu disku pasniegšana Līgatnes un pārējo filmu “varoņu” pārstāvjiem, bet arī, cerams, līguma simboliska parakstīšana ar Latvijas Televīziju, kas dos iespēju EDEN filmas noskatīties visai sabiedriskās televīzijas kuplajai auditorijai.

Sarīkojuma izskaņā vidzemnieki apsolījušies gādāt par nelielu ekskursiju, lai Rīgas ciemiņi sajustu Līgatnes pievilcību ne tikai filmā, bet arī īstenībā.

VIDEO ĪSFILMAS NO CIKLA "BEST ENJOYED SLOWLY - AUTUMN"

TAVA, 21.10.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām