Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kalbakas, lauku māja

Mierīga un mājīga vieta Smiltenes pievārtē, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem


ANNAS HOTEL


Barkavas arodvidusskola, jauniešu mītne


Audēju darbnīca „Vēverīšas”
Ieteikt:

Cēsīs izsludina konkursu par kultūrvēsturisko tūrisma maršrutu izveidi
Cēsu iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties kultūrvēsturisko tūrisma maršrutu izveidē, apzinot Cēsu interesantās vietas ar savdabīgu kultūras un vēstures mantojumu.

Lai pulcētu kopā kultūrvēstures interesentus un bagātinātu Cēsu viesu zināšanas un gūtos ceļojuma iespaidus, pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” izsludina konkursu vietējiem iedzīvotājiem par jaunu kultūrvēsturisko maršrutu izstrādi. Cēsīs ir vēl daudz interesantu vietu, par kurām nav apkopta informācija, padarot to viegli pieejamu tūristiem.

Bieži vien esam patiesi pārsteigti, uzzinot līdz šim maz zināmus faktus par to, kādi vēsturiski notikumi norisinājušies vai kādi pasaules slavu guvuši cilvēki uzauguši mūsu apkārtnē. Interesanti kājāmgājēju maršruti pilsētas viesiem varētu tikt piedāvāti gan pa agrākām kino tapšanas vietām, bijušām skolām, Cēsu muižām, ievērojamu mūziķu un mākslinieku darba vietām, koka arhitektūras, padomju mantojuma vietām u.c.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs ļoti pozitīvi novērtē līdzšinējo sadarbību ar pilsētas iedzīvotājiem ceļotāju viesmīlīgā uzņemšanā, iepazīstinot viesus ar Cēsu kultūrvēsturi. Līdz šim lielu interesei ir izpelnījušies ikgadējie gidu kursi, pēc jauniešu iniciatīvas izveidots jauns kājnieku maršruts „Ielu pastkartes”, un īpaši iemīļoti ir bijuši Cēsu Vecpilsētas māju stāsti, kad durvis garāmgājējiem vēra vaļā parasti slēgtās senās ēkas vecpilsētā.

Lai ar iedzīvotāju līdzdalību varētu attīstīt šo savdabīgo tūrisma piedāvājumu, Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs aicina iedzīvotājus iesaistīties vēstures liecību izpētē un piedāvāt interesantas un izzinošas takas Cēsu viesiem. Atbalstu pētniecībā labprāt sniegs novada bibliotēkas un muzeja darbinieki. Konkursā iesniegtie maršruti kopā ar to autoriem tiks pēc nepieciešamības papildināti un iekļauti Cēsu tūrisma materiālos, veidojot jaunu piedāvājumu ārpus tradicionāliem tūrisma maršrutiem. Papildus punktus vērtēšanā iegūs tie pieteikumi, kuri tiks iesniegti digitālā veidā, iekļaujot pašu veidotus audio, foto un video materiālus.

Ar AS Tallink Grupp atbalstu galvenā balva konkursa uzvarētājam būs brauciens četriem cilvēkiem ar Tallink kuģi uz Stokholmu. Pārējie konkursa dalībnieki iegūs pārsteiguma balvas no Cēsu Alus, Žagarkalna, Ozolkalna un citiem Cēsu uzņēmējiem. Popularizējot izstrādātos tūrisma maršrutus, Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs visos materiālos norādīs maršruta autoru vārdus.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.
Pieteikuma anketu lejupielādē ŠEIT.

Informācija pieejama arī Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9).

Pieteikumi iesniedzami līdz 2011.gada 4.novembrim Cēsu Tūrisma informācijas centrā. Uzvarētāji tiks paziņoti svinīgā apbalvošanas ceremonijā 18.novembra Latvijas valsts 93.gadadienas svētku laikā.

Informācija ievietota: 04.10.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām