Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Barkavas arodvidusskola, jauniešu mītne


Audēju darbnīca „Vēverīšas”


Lāču miga, viesu nams

Mājīgs restorāns un viesu nams ar īpaši labu virtuvi


Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts
Ieteikt:

Trakais Foto Rallijs!

Viens no jautrākajiem un piedzīvojumiem bagātākajiem pasākumiem ir atgriezies! Šoreiz svinot savu 1 gada jubileju 29.oktobrī!! Jūs sagaida lieliska atpūta draugu un ģimenes lokā, apskatot Ogres novada skaistākās vietas! “Trakais Foto rallijs” - tas būs piedzīvojums, kura laikā, pārvietojoties ar auto, varēs iepazīt novada interesantākās vietas, kā arī aizraujoši pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni.

Šajā pasākumā rezultātu izšķirs komandas taktika, savstarpējā sapratne un spēja atrast sīkus un sen aizmirstus objektus – tieši tāpēc rallijā piedalīties īpaši aicinātas ģimenes vai draugu kompānijas, kas vēlas pavadīt neaizmirstamu rudens sestdienu.

Spriežot pēc iepriekšējo Trako Foto ralliju pieredzes, šajās sacensībās būs iespēja uzzināt daudz jauna pat tādiem cilvēkiem, kuri šajā novadā dzīvojuši visu mūžu. Turklāt pats labākais ir tas, ka Foto rallijs veidots tā, ka vietējiem iedzīvotājiem nebūt nav milzīgas priekšrocības attiecībā pret citiem – uzdevumi veidoti, balstoties uz veiksmīga maršruta plānošanu! 

Sacensībās var piedalīties komanda, kas sastāv vismaz no diviem cilvēkiem. Vismaz vienam obligāti jābūt derīgai autovadītāja apliecībai, bet nepieciešamajam pārvietošanās līdzeklim jābūt izietai tehniskajai apskatei un civiltiesiskai apdrošināšanai. Zaudētājs nebūs neviens, jo organizatori būs parūpējušies par to, lai katrs dalībnieks tiktu pie suvenīra un, protams, labākie tiks pie vērtīgām balvām!

Šoreiz galvenā balva būs kruīza ceļojums visai komandai! Ne mazāk interesanti būs arī speciālie uzdevumi, kur jāizmanto radošā pieeja uzdevuma izpildei, kā arī īpaši pārsteigumi! Šīs sezona jaunums - GPS online sekošana sadarbībā ar Xrace.lv! Katrs līdzjutējs varēs sekot līdzi saviem favorītiem neizejot no mājas! Tā pat, gaidot rezultātus, būs iespēja salīdzināt veiktos maršrutus un sekot online rezultātu rēķināšanai!

Trakais Foto Rallijs organizatori brīdina – GARLAICĪGI NEBŪS!

Sīkāk info mājaslapā- www.trakaisrallijs.lv

Tiekamies 29.oktobrī, 10.30 - restorāns/klubs Hauze, Ogre, Brīvības iela 1

29.09.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām