Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Jumurdas muiža, viesnīca

Lieliska atpūta no pilsētas trokšņiem un steigas


Mazais Ansis, viesu māja

Atpūtas kompleks ar lielisku virtuvi


ANNAS HOTEL


Ungurmuiža, viesu māja

Istabiņas viesiem XVIII gs. celtajā muižas skolā
Ieteikt:

Starptautiskajā Tūrisma dienā Cēsīs būs izklaides, atlaides un lekcijas!
Lai atgādinātu sabiedrībai par tūrisma ievērojamo ekonomisko, sociālo, politisko un kulturālo nozīmi, 27.septembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā Tūrisma diena. Šī gada tēma - linking cultures (kultūras un tūrisma mijiedarbība)

Tūrisma dienu programmā ir gan atsevišķas aktivitātes pa dienām, gan arī tādas, kuras ir spēkā sākot no nedēļas nogales un turpinās četras dienas.

Ikviens aicināts ieskatīties tehnoloģiju un zinātnes pasaulē un apmeklēt Bērnu Zinātnes Centra „Z(in)oo” Ģimenes dienu 24.septembrī. Divas dienas, no 24.līdz 25.septembrim, Pils dārzā varēs izspēlēt viduslaiku veiklības spēles, cienāties ar siltu tēju un baudīt tikko ceptu siltu maizi. Pēc ilgiem laikiem būs atkal atvērts Jaunās pils Lademahera tornis, no kura paveras panorāma uz pilsētu. Ceļotāji un piedzīvojumu meklētāji 27.septembra vakarā aicināti uz romantiskā kino vakaru Cēsu pilī ar priekšvārdu par ceļojumu uz eksotisko Āfrikas pērli – Gambiju.

Cēsu Pilsētas pamatskolā un Cēsu Valsts ģimnāzijā 27.septembrī skolēniem notiks izglītojošas lekcijas par tūrisma nozīmi ekonomikā, mini konkursi un viktorīnas.

Arī Cēsu un tuvākās apkārtnes uzņēmēji parūpējušies par īpašām atlaidēm un piedāvājumiem, kas būtu saistoši ne tikai cēsniekiem, bet arī tūristiem, kuri vēlēsies pavadīt laiku Cēsīs no 24. līdz27.septembrim. Viesnīcas „Katrīna” un „Kolonna Hotel” piedāvā atlaides naktsmītnēm. Kafejnīca „Kārumlāde”, cepumu cienītājiem piedāvās baudīt vai iegādāties izsmalcinātos Kārumlādes cepumus ar atlaidēm.

Aktīvās atpūtas parks „Ozolkalns” aicina apmeklēt piedāvātās aktivitātes un programmas ar 50% atlaidi. Tāda pati atlaide būs arī Cēsu pils kompleksa apmeklējumam, savukārt Āraišu muzejrezervātā iepriekš pieteikta gida pakalpojumi 24.septebmrī būs bez maksas.

Līdzās Sarkanajām klintīm pie Gaujas, apmeklētājus gaidīs Jāņa Dukāta personālizstāde „Mežs”, kurai lielformāta darbus mākslinieks radījis to izstādīšanas vietā, un tie būs apskatāmi visu cauru gadu.

Pilnu pasākumu programmu meklē ŠEIT

21.09.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām