Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Duntes Urdziņas, viesu māja


ANNAS HOTEL


Atpūtas bāze Silmači


Minhauzena muzejs
Ieteikt:

Vidzemes Augstskolā notiks prestiža tūrisma konference
No 21.-23. Septembrim Vidzemes Augstskolā (ViA) notiks prestižas starptautiskās tūrisma izglītības asociācijas – ATLAS – ikgadējā zinātniskā konference jomas profesionāļiem un ekspertiem. Šāda veida konferenci ATLAS tikai otro reizi organizē Austrumeiropā, un šoreiz tā notiks Valmierā, Latvijā

Konferences tēma šogad ir "Tūrisma un ainavas pretrunīgais raksturs". Tās galvenie organizatori ir ViA Tūrisma un viesmīlības vadības fakultāte un ATLAS.

Šī gada konference ir arī ATLAS 20.gadu jubilejas konference, kas sakrīt arī ar ViA 15.gadu jubilejas gadu. Konferences temati skars četras galvenās tēmas, kas saistītas ar ainavu un tūrismu – ilgtspēja un plānošanas aspekti, ekonomiskās vērtības veidošana, ainava un tūrisms tehnoloģiskajos jautājumos, kā arī tiks diskutēts par ainavas simboliem, tēlojumu un interpretāciju. Konferencē uzstāsies eksperti no Lielbritānijas, Krievijas, Somijas, Ungārijas, Igaunijas un Latvijas. Konferences dalības maksa ir sākot no 130 EUR un reģistrēties iespējams www.atlas-euro.org.

Ik gadu konference tiek organizēta, ņemot vērā iepriekšējo gadu veiksmīgākās pieredzes konferences organizēšanā, kas norisinās dažādās Eiropas valstīs. Iepriekšējā gadā konference notika Limasolā (Kiprā), gadu iepriekš Alborgā (Dānijā).

Konferences darba valoda - angļu valoda.
Konferences norises vieta - Vidzemes Augstskola, Valmiera Cēsu iela 4.
Konferences programma skatāma šeit.

ATLAS ir prestiža organizācija tūrisma nozarē, kura apvieno 288 tūrisma nozares un profesionālās asociācijas, izglītības un pētniecības centrus, nacionālas un reģionālas tūrisma un attīstības aģentūras no 75 valstīm, tā ir pārstāvēta visos kontinentos. Tradicionāli ATLAS konferences pulcē tūrisma nozares ekspertus, kuri konsultē valstu valdības un starptautiskas organizācijas (ANO Pasaules Tūrisma organizāciju, u.c.) tūrisma politikas jautājumos.

19.09.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām