Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Avoti, atpūtas un sporta komplekss


Purgaiļi, viesu māja


Silmači, atpūtas bāze

Lielākā atpūtas bāze Vidzemē


ANNAS HOTEL
Ieteikt:

Vidzemes Augstskola aicina uz Zinātnieku nakti
23.septembrī no plkst.18:00 Vidzemes Augstskolā (ViA), Cēsu ielā 4 notiks projekta Zinātnieku nakts 2011 pasākumi

Jau tagad ir iespējams reģistrēties dalībai Zinātnieku naktī, izvēloties savām interesēm atbilstošākās aktivitātes: www.va.lv/lv/registracija-dalibai-zinatnieku-nakti 

Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas atbalstīts un finansēts projekts, kuru realizē Latvijas Zinātņu akadēmija sadarbībā ar Latvijas augstskolām un zinātniskajiem institūtiem. Ar šo pasākumu Latvija iekļaujas 32 Eiropas valstu vidū, kuras 2011.gada 23.septembrī organizē dažādus pasākumus vairāk kā 200 Eiropas pilsētās, lai saistošā veidā skaidrotu zinātnes sasniegumus, ļautu ielūkoties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos un piedalīties zinātniskos eksperimentos, praktiski pielietotu jaunākās tehnoloģijas un piedāvātu ikvienam interesentam kļūt par zinātnieku Zinātnieku naktī. Visas Zinātnieku nakts aktivitātes tematiski būs saistītas ar ķīmiju un to vienojošā tēma - „Aizraujošā ķīmija”.

ViA Zinātnieku nakts pasākumu programma paredz daudzveidību un unikālu iespēju interesentiem klātienē iesaistīties izziņas procesā – tikties ar zinātniekiem Zinātnes kafejnīcā un praktiski darboties radošajās darbnīcās – „Sajūtu ķīmija. Iztēle ir daudz svarīgāka par zināšanām”, „Politiski korektas alternatīvas ķīmijai – bioražošana un zaļais dzīvesveids”, kā arī ASV pētnieka vadītā radošajā darbnīcā "Publiskā dalība vides pētīšanā: veidot sadarbības veselīgākai videi „Sabiedrības iesaiste vides izpētē: sadarbības veidošana veselīgākai videi”. Visi pasākumi piedāvās iespēju izzināt ķīmijas daudzveidīgos aspektus, kā arī individuālas tikšanās un sarunas ar zinātniekiem – par ķīmiju, zinātni, dzīvi un zinātnes lomu tajā.

ViA Zinātnieku naktī aicināts piedalīties ikviens interesents, kuru interesē zinātne, tikšanās ar zinātniekiem, tehnoloģijas un ķīmija. Īpaši būs gaidīti bērni, skolēni, viņu vecāki un skolotāji; vidusskolēni, kurus interesē ķīmija un inženierzinātnes; pašvaldību darbinieki un uzņēmumu vadītāji; šādu nozaru profesionāļi – ķīmija, mašīnbūve, industriālā ražošana, medicīna, militārā sfēra.

Zinātnieku naktī ikviens var kļūt par zinātnieku! Būsiet gaidīti Vidzemes Augstskolā 23.septembrī. Detalizētu pasākumu programmu skatīt šeit:www.va.lv/lv/zinatnieku-nakts-2011

15.09.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām