Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kafejnīca, bārs Silmači


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai


SIA Rehabilitācijas centrs "Līgatne", viesnīca

Atpūtai un veselībai. Šeit arī padomju varas īpaši slepenie pazemes bunkuri!


Viesu nams «Wild Duck»
Ieteikt:

Haiku meistardarbnīca Siguldas pilsētas kultūras namā kopā ar Valdi Jansonu
Svētdien, 18. septembrī plkst.15.00 Siguldas pilsētas kultūras nams aicina uz Haiku meistardarbnīcu kopā ar Valdi Jansonu. Radošā pēcpusdiena norisināsies kultūras nama studijā „Cosmo”.

Latvijas lielākā literatūras festivāla Dzejas dienas 2011 laikā Siguldas pilsētas kultūras nams piedāvā dzejas mīļotājiem brīnišķīgu iespēju satikties ar neierasto dzejas formu – haiku un to veidošanas meistaru Valdi Jansonu.

Valdis Jansons (1957) – viens no Latvijas internetā redzamākajiem haiku autoriem. Brīvā stila haikas rakstījis jau skolas gados, jo tieksme uz nedaudz meditatīvu minimālismu bijusi raksturīga vienmēr. Autoram ir publikācijas periodikā, uzstājies TV raidījumos. Valda Jansona sacerēto haiku tulkojumi atrodami arī ārzemju interneta resursos. Apmeklējis, taču pametis Rakstnieku Savienības dzejas meistardarbnīcas klasi, kur, viņaprāt, dominē haiku garam ne visai atbilstošs postmodernisms.

Interese par Japānu, vēsturi, kultūru, reliģiju un pedagoģiju, kā arī iemaņas haiku tuneļu rakšanā, arvien noteiktāk rada vēlmi dalīties pieredzē. Varbūt tā ir misijas apziņa?

Siguldā Valdis Jansons lasīs savu haiku tematiskos ciklus, iepazīstinās ar citu Latvijas haikeru veikumu, dalīsies dzejas pieredzē. Pasākuma turpinājumā klātesošie varēs paši sacerēt haicisku dzeju. Lai saviesīgā haikošana ritētu viegli, rotaļīgi, tomēr apmēram vienā virzienā, Valdis Jansons piedāvās šobrīd visaktuālākās haiku tēmas - Dzejas dienas, rudens, Sigulda, Gauja.

Haika - poētisks minimālisms.
Haika - dzejas sprinta distance.
Trīs rindas. Trīs elpas vilcieni.

Ieeja bez maksas.
Nāc un haikosim šo rudeni kopā!

Informācija ievietota: 13.09.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām