Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Svētavota dabas parks


Nāras, viesu māja


Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts


Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts
Ieteikt:

8. Septembris, 2011 - KORIS ANIMA AICINA UZ KONCERTU „PIRMS DOŠANĀS CEĻĀ”
8.septembrī, plkst. 19:30 jauktais koris ANIMA aicina uz koncertu „Pirms došanās ceļā” Saulkrastu novada domes zālē.

No 14.-18.septembrim jauktais koris ANIMA piedalīsies Starptautiskajā Edvarda Grīga koru konkursā, kas norisināsies Bergenā, Norvēģijā. Konkursā piedalīsies 15 kori no 10 dažādām pasaules valstīm (Venecuēla, Krievija, Vācija, Slovākija u.c.) Edvarda Grīga koru konkurss Bergenā mūzikas aprindās populārs ar tā dalībnieku augsto muzicēšanas līmeni, tāpēc jauktais koris ANIMA tam gatavojās īpaši intensīvi.

Konkursā ANIMA piedalīsies divās kategorijās – tautas un garīgās mūzikas, sagatavojot latviešu, norvēģu, igauņu un krievu komponistu skaņdarbus.

Pirms došanās ceļā uz gleznaino Norvēģiju, lai ar lepnumu nestu Saulkrastu vārdu pasaulē, jauktais koris ANIMA aicina uz koncertu mūzikas mīļotājus, draugus un radus, lai atskaņotu mūziku, kas pavisam drīz izskanēs Bergenā, Norvēģijā.

Norvēģija visiem zināma ne tikai ar skaisto dabu, bet arī ar augstajām izmaksām, tāpēc koris ANIMA īpaši sirsnīgi pateicas saviem atbalstītājiem, kas ļāva šim muzikālajam sapnim piepildīties – Saulkrastu novada domei; SIA „LP”, personīgi Rolandam Arāja kungam; SIA „Abora”, personīgi Jurim Kravaļa kungam, SIA „Augstceltne”, personīgi Jurim Kursīša kungam, kā arī liels paldies mūsu ilggadējam atbalstītājam Aigaram Pečaka kungam.

Lai arī lielākā daļa festivāla izmaksu jau ir segtas, tomēr vēl joprojām ir nepieciešams papildus finansējums, tāpēc 8.septembrī, plkst. 19:30, koncerta laikā tiks vākti ziedojumi kora ANIMA dalībai Starptautiskajā E. Grīga koru konkursā Bergenā, Norvēģijā. „Mēs ceram uz koncerta apmeklētāju atsaucību!”, saka kora diriģente Laura Leontjeva.

Koncerta programmā: K.Nīsteda, A. Šnitkes, V.Tormisa, U.Sisaska, Ā. Šķepasta, R. Stivriņas u.c. komponistu skaņdarbi.

Ieeja - par ziedojumiem.

Kora mākslinieciskā vadītāja Laura Leontjeva un kormeistars Matīss Tučs, kā arī kora ANIMA dziedātāji  aicina: „Uz tikšanos 8.septembra vakarā, plkst. 19:30 Saulkrastu novada domes zālē!”

Informācija ievietota: 07.09.2011

 

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām