Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Atpūtas parks Rāmkalni


Lāču miga, viesu nams

Mājīgs restorāns un viesu nams ar īpaši labu virtuvi


Nāras, viesu māja


Minhauzena unda, viesnīca

Moderna viesnīca un konferenču centrs tuvu jūrai
Ieteikt:

Studenti pilnveido zināšanas Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūrā
PA „Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra” 2011. gada 3 vasaras mēnešos apmācījusi un nodrošinājusi praksi 7 Ogres Valsts tehnikuma (bijušās Ogres Amatniecības vidusskolas) Tūrisma Pakalpojumu komercdarbinieks programmas studentiem

Jāatzīst, ka tik liels praktikantu skaits tūrisma informācijas centrā bija pirmo reizi visā tā pastāvēšanas laikā. Ikvienam praktikantam prakse iesākās ar aģentūras un tās darbinieku iepazīšanu. Prakses ietvaros visiem studentiem bija jāapmeklē un jāiepazīstas ar dabas parku „Ogres Zilie kalni”, kura apsaimniekotājs ir „Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra”.

Lielāko prakses daļu studenti pavadīja tūrisma informācijas centrā pilnveidojot savas zināšanas klientu apkalpošanā (klātienē, telefoniski un elektroniski). Lai veiksmīgi spētu sniegt tūristiem nepieciešamo informāciju, ikviens praktikants apguva Ogres,  Ikšķiles, kā arī visas Latvijas tūrisma piedāvājumu.

Lielākā daļa praktikantu pirmo reizi rediģēja informāciju mājas lapā, kas vairākumam šķita ļoti  interesanti. Objektu informācijas papildināšana, fotogrāfiju ievietošana un iknedēļas pasākumu plānu  gatavošana mājas lapai www.latvijascentrs.lv bija galvenie uzdevumi praktikantiem.  3 praktikantiem bija iespēja piedalīties tūrisma ceļveža tapšanā apkopojot informāciju par Ogres un  Ikšķiles novadu tūrisma piedāvājumu, veikt labojumus, kā arī sekot līdzi informatīvā materiāla gala  tapšanas procesam.

Praktikantiem bija arī iespēja piedalīties TIC organizētajās ekskursijās un objektu apsekošanā mācību nolūkā. Daļu prakses laika praktikanti pavadīja ārpus TIC veicot anketēšanu. Pēc anketēšana visi praktikanti  elektroniski veica anketu apkopošanu, kā arī piedalījās rezultātu apkopošanā.

Kā viens no obligātiem prakses uzdevumiem bija tūrisma maršrutu sastādīšana – prakses laikā pēc  pieprasījuma tika sastādīts velo maršruts Ogre - Ikšķile, laivu maršruts pa Ogres upi ar apstāšanās  vietām pie tūrisma objektiem, velo maršruts pa Suntažiem, kā arī auto maršruts Ogre – Suntaži –  Ķegums – Ikšķile. Tika sastādīti tūrisma maršruti arī angļu valodā.

Ikviens praktikants atzina, ka prakses laikā iemācījies daudz jauna – kāds pirmo reizi apmeklēja dabas  parku „Ogres Zilie kalni” un apzinājās tā svarīgumu, kāds uzzināja cik daudz dažādu interesantu  tūrisma objektu apkārt, bet cits beidzot uzzināja kur atrodas tūrisma informācijas centrs un ar ko tas  nodarbojas.

25.08.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām