Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Rodeļu trase


Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem


Mazais Ansis, viesu māja

Atpūtas kompleks ar lielisku virtuvi


Nāras, viesu māja
Ieteikt:

Bānīša svētki – spēks ir dzelzī!
2011. gada 3. septembrī Gulbenes – Alūksnes šaursliežu dzelzceļš svinēs ikgadējos Bānīša svētkus, aicinot pie sevis gan vēsturiskās, gan modernās tehnikas mīļotājus un draugus ar moto „Spēks ir dzelzī!”

2011. gada 3. septembrī Gulbenes – Alūksnes šaursliežu dzelzceļš svinēs ikgadējos Bānīša svētkus, aicinot pie sevis gan vēsturiskās, gan modernās tehnikas mīļotājus un draugus ar moto „Spēks ir dzelzī!”. Gulbenes – Alūksnes bānītis ir pēdējais regulāri kursējošais šaursliežu dzelzceļš visā Baltijā, un lai godinātu šo unikālo kultūras un vēstures objektu kopš 2000. gada katrā septembra pirmajā sestdienā tiek organizēti Bānīša svētki.

3. septembra Bānīša svētkos paredzētas plašas izklaides programmas visas dienas garumā - tehnikas un meistarības paraugdemonstrējumi, tirgošanās un prezentācijas, dejas un spēles, koncerti un atrakcijas, uguns šovi un dažādi uzvedumi Gulbenē, Stāmerienā un Alūksnē. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šogad svētku atklāšana norisināsies Alūksnē, savukārt pretēji agrākajiem gadiem visaptverošas svinības un balle notiks arī pašā Gulbenē.

Šī gada svētku akcents tiek likts uz Latvijas industriālo mantojumu, tāpēc Bānītis aicina atsaukties visus seno automašīnu, motociklu un velosipēdu īpašniekus, lai šajos svētkos, popularizējot un pozitīvi atceroties, varētu skatīt tehniku, ar kādu Latvijā un Vidzemē pārvietojās 20. gadsimtā.

3. septembra vakarā notiks Bānīša svētku balles - Alūksnē muzicēs Gunārs un Zane, grupa „Credo”, Stāmerienā grupa „Jūrkant”, Gulbenē „Tranzīts” un DJ Ralfs, ballēs ieeja bez maksas. Pusnaktī Bānītis dosies neparastā nakts reisā no Gulbenes uz Alūksni ar grupu „Dzelzs vilks”.

Gulbenes – Alūksnes bānītis kursēs visas dienas garumā sākot no astoņiem rītā līdz pat 4. septembra pulksten četriem rītā. A/s „Pasažieru vilciens” par godu Bānīša svētkiem norīkos papildus vilcienus no Rīgas 2. un 3. septembrī, kas Rīgā atgriezīsies 3. un 4. septembrī.

Sīkāka informācija par svētku programmu, vilciena kustības sarakstu, biļešu cenām un savas tehnikas pieteikšana izstādei pa tālruņiem 20228884; 64473037 vai e-pastu info@banitis.lv, informācija www.banitis.lv.

Šogad svētku pasākums taps pateicoties SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis”, Gulbenes, Alūksnes novadiem, Gulbenes pilsētai un Stāmerienas pagasta pašvaldībai, a/s “Pasažieru vilciens”, valsts a/s „Latvijas dzelzceļš”, SIA „LDz Ritošā sastāva serviss”, SIA „LDz Cargo”, Gulbenes kultūras centram, Skrīveru saldumiem, Gulbenes motoklubam un Vecgulbenes muižai. Aicinām būt kopā ar mums Bānīša svētkos visas dienas garumā 2011. gada 3. septembrī!

25.08.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām