Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kalbakas, lauku māja

Mierīga un mājīga vieta Smiltenes pievārtē, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem


Ozolkalna Piedzīvojumu parks


Rāmkalni

Kalnu slēpošanas trase, rodeļu trase, dullā bumba, lidojošais krēsls un ne tikai


Mazbānītis Gulbene - Alūksne
Ieteikt:

Kājnieku tūrisms un tā attīstības iespējas Vidzemes reģionā
Piektdien, 26.augustā, Priekuļu novada Alkšņos, viesu namā „Laso” Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi organizē bezmaksas semināru “Kājnieku tūrisms un tā attīstības iespējas Vidzemes reģionā”. Seminārā ar savu pieredzi un labajiem prakses piemēriem dalīsies aktīvā tūrisma eksperti un profesionāļi no Latvijas un Francijas

Kājnieku tūrisms ir viens no Eiropā populārākajiem aktīvā tūrisma veidiem. Latvijā aizvien lielāku popularitāti iegūst kājām ejamas takas. Kā plānot un īstenot kājnieku tūrismam maršrutus? Kam jāuzņemas rūpes par procesa iniciēšanu, vadību un galu galā izveidotā objekta uzturēšanu? Kā visefektīvāk popularizēt ar kājnieku tūrismu saistītus produktus?

Vidzemes plānošanas reģions dalīties pieredzē šo jautājumu risināšanā ir aicinājis tādus tūrisma jomas praktiķus un ekspertus kā Vidzemes augstskolas docentu, tūrisma un vides ekspertu Juri Smaļinski, Latvijas Republikas Ekonomikas Ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta Tūrisma nodaļas vadītāju Marinu Paņkovu, ATC Eži Projektu vadītāju un Vidzemes Augstskolas lektori Ilzi Grīnfeldi, Gaujas Nacionālā Parka fonda valdes priekšsēdētāju Kristīni Meleci un citus. Turklāt Vidzemes reģiona un Lejasreinas sadarbības līguma ietvaros seminārā piedalīsies arī Elzasas tūrisma aģentūras pārstāvis Dimitri Let un Vogēzu kluba (Club Vosgien) vadītājs Remī Erī, kas iepazīstinās tā dalībniekus ar Lejasreinas departamenta (Francija) praksi kājnieku tūrisma attīstības stratēģiskā plānošanā un jomas produktu izveidē .

Ar precīzu semināra dalībnieku sarakstu un darba kārtību iespējams iepazīties Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā www.vidzeme.lv

Semināram aicinām pieteikties līdz 23.augustam, rakstot uz e-pastu dace.resele@vidzeme.lv . Dalībnieku skaits ierobežots.

Dalība seminārā bezmaksas.

Informāciju sagatavoja:
Dace Resele
Vidzemes reģiona/Lejasreinas departamenta sadarbības koordinatore
Vidzemes plānošanas reģions
Tel.: +371 64116007
Fax.:+371 64127838
Mob.: +371 28650553
dace.resele@vidzeme.lv
www.vidzeme.lv

19.08.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām