Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Naukšēnu cilvēkmuzejs, muiža un parks

Kāds ir vidējais statistiskais naukšēnieties?


Mīlmaņi, viesu nams


Z/s “Klimpas


Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts
Ieteikt:

Jaunpiebalga izvēlējusies šā gada Latvijas labākos uzņēmumus un amatniekus
Izstādē – gadatirgū Izvēlies Piebalgu!, kas norisinājās 13. augustā Jaunpiebalgā, tika cildināti Latvijas labākie pakalpojumu sniedzēji, kurus noteica pašu Jaunpiebalgas iedzīvotāju izveidota īpaša žūrija.

Titulu Piebalgas prece 2011, kā arī oriģinālu atzinības zīmi - Piebalgas monētu saņēma SIA „Porcelāna Galerija”, IK „Kvalitatīvi koka izstrādājumi”, Rankas arodvidusskola, z/s „Gundegas” un Jaunpiebalgas mākslas skola.

SIA „Porcelāna Galerija” no Piebalgas, kas nodarbojas ar Porcelāna ražošanu, tika izvēlēts kā labākais uzņēmumu kategorijā. Uzņēmuma vadītājs ir mākslinieks Jānis Ronis, kas soli pa solim piepilda savu sapni par porcelāna ražošanas atjaunošanu Latvijā. Piebalgas porcelāna ražotne gadatirgū – izstādē piedalījās jau otro gadu pēc kārtas.

Vislabāk savus pakalpojumus demonstrēja Rankas arodvidusskola, kas vēl pirms pieciem gadiem cīnījās par izdzīvošanu, bet tagad, mērķtiecīgi apgūstot Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu, spēj piedāvāt audzēkņiem mūsdienīgu un kvalitatīvu profesionālās izglītības apguvi. Gadatirgus – izstādes laikā arodskolas audzēkņi roku rokā ar skolas mācībspēkiem un vadību rādīja savas prasmes gan cepot un vārot, gan darinot greznus kokgriezumus.

Ogu pārstrādātāji z/s „Gundegas” tika atzīti par labākajiem mājražotājiem. Gadatirgū varēja nobaudīt gan rabarberu un ķirbju sukādes, gan gardu mājas vīnu. Zemnieku saimniecību ir vērts apmeklēt ikvienam, kurš vēlas apgūt ko jaunu ogu un augļu pagatavošanas jomā.

Kategorijā „Labākie amata prasmju demonstrētāji” uzvarēja Jaunpiebalgas mākslas skola, kas pasākuma laikā demonstrēja māla veidošanas tehnikas. Izmēģināt roku māla priekšmetu veidošanā gan uz virpas, gan ar rokām varēja jebkurš klātesošais. Savukārt labāko amatnieku titulu ieguva koka rotaļlietu darinātāji IK „Kvalitatīvi koka izstrādājumi”.

Uzvarētājus izvēlējās piecās kategorijās, nominējot konkrētu laureāta ražojumu vai pakalpojumu. Tika vērtēta preces aktualitāte, vizuālais koptēls, iesaiņojums, pārdevēja prasme pārdot un piemēroties pircēja vajadzībām, jaunas idejas un radoša pieeja.  

Piebalgas monētas dizainu veidojis metālmākslinieks Ainārs Sils. Tās aversā iestrādāta Piebalgai raksturīgā cepure – Piebalgas gardibene jeb ratene – un uzraksts „Piebalgas prece”, reversā – Jaunpiebalgas novada ģerbonis un uzraksts „Jaunpiebalgas novads”.

Papildus informācijai:

Izstādes-gadatirgus „Izvēlies Piebalgu!”

producente Valentīna Dolmane                      

Tālr. 29146397

e-pasts: tautskola@jaunpiebalga.lv

 

Informācija ievietota: 19.08.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām