Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Lācītes, atpūtas parks, viesu māja


Briežu dārzs „Jasmīni”


Dārza un atpūtas centrs Latroze, viesu nams

restorāns, viesu nams, pirts


Atpūtas bāze Silmači
Ieteikt:

Dziesminieku saiets izskanējis
No 12. līdz 14. jūlijam Jaunpiebalgas pagasta Lielkrūzēs norisinājās Vislatvijas Dziesminieku Saiets 2011. To rīkoja SIA RJK un Latvijas Mūzikas atbalsta fonds, sadarbībā ar Vides biedrību Krūzes un Jaunpiebalgas novada domi

Četros Dziesminieku saieta koncertos piedalījās vairāk nekā 100 Latvijas dziesminieku un dzejnieku, gan jau pieredzējuši vārda, mūzikas un vokālās mākslas meistari, gan jaunie, kuri plašākai publikai savus darbus rādīja pirmo reizi. Saiets patiesi izvērtās par brīnišķīgu garīgi piepildītu tikšanos.

Par saieta vērtīgāko jaunatklājumu noteikti kļuva atdzejas darbnīca, kurā ar entuziasmu darbojās gan dzejnieki, gan dziesminieki, meklējot izraudzītajām krievu un angļu valodā skanošām dziesmām labskanīgās teksta nianses latviešu valodā. Lielāko emocionālo saviļņojumu vakara koncertos sniedza ugunsrituāls – Agra Dzilnas veidotās ugunsskulptūras, kas kopā ar Haralda Sīmaņa teiksmainām lūgsnām vienā vakarā un Ievas Akurateres dziedātām Jura Kulakova dziesmām otrā vakarā, radīja patiesi maģisku sajūtu.

Paldies visiem dalībniekiem – dziesminiekiem, mūziķiem un dzejniekiem, kas mēroja ceļu uz Jaunpiebalgu no visām Latvijas malām, lai uzstātos Vislatvijas Dziesminieku Saietā 2011. Paldies pasaku mājas Undīne uzņēmīgajiem vīriem, kas nepilnas dienas laikā „uzbūra” sfērisku kupolu.

Sakām lielu paldies Jaunpiebalgas domei un Lielkrūžu saimniekiem Dolmaņu ģimenei, kas jau otro gadu savā ekosaimniecībā uzņem Latvijas dziesminieku saimi un šī mūzikas žanra cienītājus.
Paldies atbalstītājiem – Piebalgas alum, maizes ceptuvei Ķelmēni un Rankas pienam par gardo pavalgu; ražotnei Wenden furniture par koka krēsliem, kas nu jau ir pārtapuši mākslas objektos.

Pateicamies visiem plašsaziņas līdzekļiem, jo īpaši radio SWH, portālam draugiem.lv un portālam tvnet.lv, kas interesējās par saietu un bija atsaucīgi – rakstīja, stāstīja un izvietojot informāciju par Dziesminieku saietu.

Tuvākajā laikā bildes no Vislatvijas Dziesminieku Saieta 2011 būs aplūkojamas mājas lapā www.saiets.lv

Vislatvijas Dziesminieku Saieta organizatoru vārdā,
Ilze Zveja,
mediju koordinatore

17.08.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām