Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Kalbakas, lauku māja

Mierīga un mājīga vieta Smiltenes pievārtē, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem


Melturi, viesnīca

Laba vieta viesībām, nakšņošanai, lieliem un maziem pasākumiem


Kalbakas, lauku māja

Mierīga un mājīga vieta Smiltenes pievārtē, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem


Turaidas viduslaiku pils (Turaidas muzejrezervāts)
Ieteikt:

Rīgas iepazīšanas skrējiens „Pilsētas foto” 2011

Aktīvā tūrisma portāls Pargajieni.lv nolemj uzsākt jaunas sacensības tiem, kuriem patīk klaiņot pa pilsētu. Šādas sacensības tiks rīkotas reizi mēnesī sestdienā vai svētdienā visa gada garumā līdz pat decembrim.

Kā pastāstīja portāla vadītājs Jānis Zariņš, līdzīgas sacensības ir redzētas un dzirdētas, bet šīs atšķirsies no pārējā piedāvājuma ar to, ka būs jāmeklē neparastas vietas, dīvaini uzraksti, grafiti un dažādi citi neikdienišķi un grūti pamanāmi akcenti pilsētas urbānajā vidē.

Katru dienu mēs saskaramies ar to, ka pie mums ierodas tūristi, kuri fotografē pilsētas jūgendstila ēkas, pieminekļus un citus objektus, kuri ir iekļauti katalogos un par kuriem zina lielākais vairums. Tomēr ir tādi akcenti pilsētā, kurus ikdienā neievērojam. Šī būs lieliska iespēja iepazīt galvaspilsētu no cita skatu punkta un reizē arī iespēja pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni.

Ideja būs sekojoša . Tiks iedots fotogrāfiju katalogs, ar šiem objektiem, kurus vajadzēs atrast. Kartē būs norādīti kvartāli, kuros ir šie objekti, bet nekonkretizējot, kurš attēls tajā atrodams. Ar telefona vai fotoaparāta palīdzību būs jānofotografē šis objekts un jāatzīmē kartē, kurā kvartālā tas atrodas.

Tāpat pa ceļam būs jāveic arī daži papilduzdevumi, par kuriem varēs saņemt papildpunktus.

Uzvarētājus noteiks pēc īpašas punktu sistēmas – nofotografēts īstais objekts, atzīmēts kartē pareizajā vietā un iekļaušanās laikā. Papildpunkti būs par papilduzdevumu izpildīšanu. Tāpat bonuss būs arī tiem, kuri sevi būs īpaši noformējuši, ar īpašām atpazīšanās zīmēm, komandas vai uzņēmuma krekliņiem, karodziņiem utml.

Kā var piedalīties šajā pasākumā?

Piedalīties var jebkura vecuma cilvēki – gan bērni, gan pieaugušie. Kategorijas, kādās var pieteikties ir sekojošas – individuālie skrējēji, komandu skrējēji (2 līdz 4 cilvēki), individuālie riteņbraucēji un komandu riteņbraucēji (2 līdz 4 cilvēki ar velosipēdiem).

Dalības maksa, iepriekš piesakoties, individuālajiem startētājiem Ls 3 (5 eiro), komandām Ls 5 (8 eiro).

Piesakoties pa e-pastu janis@pargajieni.lv būs jānorāda dalībnieka vārds un uzvārds, pilsēta vai novads, kuru viņš pārstāv un komandām arī tās nosaukums.

Pasākuma starta vieta un arī rajons, kurā notiks šis skrējiens vēl tiks precizēts. Plašāka informācija un sacensību nolikums būs atrodami mājas lapā www.pargajieni.lv

Nolikums 

1. Pasākuma norises vieta un laiks:

2011. gada 6. augustā kādā no Rīgas pilsētas mikrorajoniem. Precīza starta vieta tiek publicēta mājas lapā www.pargajieni.lv pēc reģistrācijas beigām 5. augustā plkst. 13:00.

2. Pasākuma mērķis:

Iepazīt Rīgas neparastākās vietas sportiskā garā jautrā draugu un ģimenes lokā. Iegūt jaunus draugus. Vienkārši atpūsties.

3. Sacensību organizators:

Aktīvā tūrisma portāla Pargajieni.lv radošā komanda (SIA „Dzīvojam zaļi”)

4. Sacensību programma:

9:30 līdz 10:00 reģistrācija (iepriekš ir notikusi reģistrācija internetā, sūtot pieteikumu uz e-pastu)

10:00 dalībnieku sapulce, jautājumi, izdales materiālu saņemšana

10:30 starts

14:00 līdz 15:00 finišs (finišēt drīkst arī ātrāk, ja šķiet, ka viss ir atrasts)

15:00 līdz 17:00 rezultātu apkopošana

17:00 uzvarētāju paziņošana finiša vietā

22:00 uzvarētaju paziņošana mājas lapā www.pargajieni.lv

5. Sacensību norises īss apraksts:

Pēc starta došanas dalībnieki atvert aploksnes, kurās atrodas fotogrāfiju katalogs, karte ar tajā atzīmētiem kvartāliem, kuros objekti meklējami, pildspalva un uzdevumu lapa ar papilduzdevumiem, par kuru izpildi tiek saņemti papildpunkti. Dalībnieki dodas uz viņiem norādīto mikrorajonu, meklē attēlos redzamos objektus, fotografē un ieraksta kartē, kurā no kvartāliem atrodas konkrētais objekts. Pa ceļam pilda papilduzdevumus. Tuvojoties finiša laikam pamazām notiek virzīšanās uz starta/finiša vietu, kurā tiek nodotas kartes un parādīts nofotografētais objekts un tā atrašanās vieta kartē. Oranizatori atzīmē, vai visi objekti ir tie, kuri bija jāatrod un vai ir pareizi atzīmēti kartē.

6. Reģistrācija un dalības maksa:

Individuālā dalībnieka vārds, uzvārds, pilsēta vai novads, e-pasts un tālruņa numurs, kājnieka vai velobraucēja klase jāsūta e-pastu janis@pargajieni.lv. Reģistrācija notiek līdz 5. augusta plkst. 12:00.

Dalības maksa ir Ls 3 (vai 5 eiro) no individuāli startējošā dalībnieka un Ls 5 (vai 8 eiro) no komandas. Dalības maksa tiek iemaksāta uz vietas reģistrējoties sacensībām vai pārskaitot caur internetbanku uz SIA „Dzīvojam zaļi” kontu līdz interneta reģistrācijas beigām 5. augusta plkst. 12:00. Sacensību dienā lūgums paņemt līdzi izdrukātu bankas maksājuma uzdevumu, lai nerastos pārpratumi, ja ir aizkavējies pārskaitījums starp dažādām bankām.

Rekvizīti:

SIA "Dzīvojam zaļi"
Reģistrācijas numurs: 54103064671
Banka: SEB Banka
Konta numurs:
LV60UNLA0050016648948 latiem
LV78UNLA0050016729716 eiro 

Daži mēdz jautāt, par ko jāmaksā dalības maksu. Žūrija ēst grib, aldziņu grib, drukas darbi kaut ko maksā. Arī nelielas balviņas gribam sarūpēt.

7. Dalībnieki:

Piedalīties var kājām individuāli un komandās no 2 līdz 4 cilvēkiem.

Piedalīties var ar velosipēdiem individuāli un komandās no 2 līdz 4 cilvēkiem.

Atsevišķi tiek vērtēti tie, kuri skrien un tie, kuri brauc ar velosipēdiem.

Šajās sacensībās nav vecuma ierobežojuma.

Komandām jābūt ar savu komandas nosaukumu.

8.Dalībnieku vērtēšanas kritēriji un punktu iegūšana:

Vērtējam atsevišķi individuālos skrējējus, komandu skrējējus, individuālos braucējus un komandu braucējus.

1) 1 punkts par katru atrasto un nofotografēto objektu

2) 1. punkts par pareizā kvartālā kartē iezīmēto objektu

3) 3 punkti par katru izpildīto papilduzdevumu

4) papildpunkti arī par interesantu sevis noformēšanu

9. Līdzņemamās lietas:

Dalībnieks pats, OBLIGĀTI FOTOAPARĀTS VAI MOBILAIS TELEFONS AR FOTOGRAFĒŠANAS FUNKCIJU, krāsaini zīmuļi vai flomasteri vai pildspalvas, laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, dažādas Rīgas pilsētas kartes.

10. Rezultāta apstrīdēšana:

Vai nu uzreiz uz vietas rādot savas fotogrāfijas, vai nu nemaz. Bet visu varam izrunāt.

11. Sacensību nākamība (nākotne)

Ja būs liela atsaucība un paši arī turpmāk ko tādu gribēsiet, rīkosim reizi mēnesī vai divos, atkarībā no mūsu radošās komandas noslogojuma. Ierosinājumus pieņemsim pēc sacensībām.

12. Mūsu moto:

Lēnāk skriesi, vairāk bildes atradīsi!

 

Informācija ievietota: 01.08.2011

 

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām