Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Ozolkalns


Valmiermuižas alus darītava


Viesu nams «Wild Duck»


Vonadziņi, viesu nams

Viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Vidzemē
Ieteikt:

Saulkrastu pasākumu afiša nedēļas nogalei

„SAULKRASTU KOKTEILIS 2011”

Tradicionālais pludmales volejbola turnīrs „Saulkrastu kokteiļa” ietvaros šovasar notiks 8. un 9. jūlijā Saulkrastu pludmales sporta un atpūtas centrā „Koklītes”.

„Saulkrastu kokteilis” ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas mērogā slavu ieguva ar pludmales volejbola turnīriem, kuru izšķirošās cīņas par vienmēr iespaidīgajiem balvu fondiem tradicionāli notika Saulkrastu estrādē starmešu gaismās, tribīnēs pulcējot vairāk nekā 1000 skatītāju.

„Saulkrastu kokteiļa” vēsturē par pirmajiem čempioniem 1995.gadā kļuva Uģis Krastiņš un Aivis Eida, bet turnīru turpinājumā uzvarētāju laurus plūkuši vairums pašreiz slavenāko pludmales volejbolistu – Jānis Grīnbergs, Toms Šmēdiņš, Ruslans Sorokins, Andris Krūmiņš, Austris Štāls, Jānis Šmēdiņš, Kristiāns Marnics. 2001. gadā vienīgo reizi „Saulkrastu kokteilī” triumfēja lietuvieši – Henriks Čivass un Tads Donela. Saulkrastos pa sešām reizēm triumfējuši Krūmiņš un Grīnbergs.

Tradicionāli pludmales volejbolisti cīnās ne tikai par „Baltic Open” naudas balvām, bet arī par milzīgo ceļojošo kausu – mākslinieka Armanda Jēkabsona veidoto metālā kalto kokteiļglāzi. 2010. gada “Barons Baltic Open” šo trofeju izcīnīja Toms Šmēdiņš un Andris Krūmiņš. 2011. gada “Baltic Open” balvu fonds būs vismaz 1500 eiro.

Plānots, ka pludmales volejbola turnīrs pulcēs spēcīgākos Latvijas un kaimiņvalstu sportistus. Piektdienā Saulkrastu pludmalē pie „Koklītēm” notiks priekšsacīkstes un tiks aizvadītas pamatturnīra pirmās spēles, bet nākamajā dienā pamatturnīra atlikušie mači. Fināli par 1. un 3. vietu jau tradicionāli starmešu gaismās Koklītēs”. Finālspēļu sākums plkst. 21.

„Baltic Open” informācija:

Pieteikšanās: līdz 5.jūlija pusnaktij pa e-pastu renars32@gmail.com (norādot spēlētāja vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, kā arī kontaktinformāciju), 6. jūlijā tiks nosaukti pamatturnīra dalībnieki; pēc 5.jūlija pieteiktās komandas turnīru sāk ar kvalifikāciju neatkarīgi no spēlētāju reitinga.

Izspēles sistēma: Pamatturnīrā 16 dueti - no kuriem deviņi pāri atbilstoši LPVL Kopējam reitingam, kas atjaunots uz 4.jūliju, trīs organizatoru piešķirtās „Wild Card” un četras komandas no kvalifikācijas. Pamatturnīrs tiek spēlētas pēc 16 komandu divmīnusa sistēmas. Kvalifikācijas izspēles sistēma tiek noteikta vadoties pēc pieteikušos komandu skaita.

Finansiālie nosacījumi: Dalības maksa Ls 10 no komandas, kura sacensības sāk no kvalifikācijas turnīra (pēc iekļūšanas pamatturnīrā nav papildus maksas); dalības maksa Ls 15 komandām, kuras sacensības sāk no pamatturnīra.

 

DJ KASPARS MARKŠEVICS UN PERKUSIONISTS TOMASS DELLE

8. jūlijā 22:00 mūzikas klubā "Katrīnbāde" viesos Dj Kaspars Markševics un perkusionists Tomass Dell.
Ieeja līdz 23:30 bez maksas.
Plašāka informācija
www.katrinbade.lv

SAULKRASTU SAULRIETI

8.jūlijā sākot no 21:00 atpūtas un sporta centrā "Koklītes" "Saulkrastu saulrieti".

Plašāka informācija www.koklites.lv

 

ZVEJNIEKSVĒTKI

9.jūlijā 22:00 Zvejnieksvētki mūzikas klubā "Katrīnbāde".
Dzīvā mūzika visas nakts garumā. Spēlēs grupa "La-bamba". Vakara īpašais pārsteigums - Neptūna nākšana no jūras!
Ieeja līdz 23:30 bez maksas.
Plašāka informācija
www.katrinbade.lv.

IMANTA, BABĪTE – 25

9.jūlijā plkst.18.00 Saulkrastu brīvdabas estrāde būs skatāms jauniestudējums – “Imanta, Babīte – 25”.

Latvijā ilglaicīgākais un nepārspētākais komiķu duets – Jānis Jarāns un Dainis Porgants kopā ar komponistu Uldi Marhilēviču sākuši darbu pie jauniestudējuma – “Imanta, Babīte – 25” , kurā skatītājiem tiks piedāvāti sen aizmirstie, bet joprojām aktuālie joki, kā arī pavisam jauni. 

Komiķi sola, ka skatītājiem būs iespēja no jauna iepazīties ar leģendārajām Mildiņu un Skaidrīti kā pašvaldības policistēm, kuras iesastītas simtlatnieku programmā. Būs arī Mildiņas un Skaidrītes piedzīvojumi dažādos televīzijas šovos un vienkārši komiskās situācijās.  Neiztrūks arī populārās dziesmas jaunās skaņās MIldiņas un Skaidrītes izpildījumā.

Jubilāru sveicēju vidū būs visu iemīļotais dziedātājs un policists Nikolajs Puzikovs, kurš dziedās savas jaunās un arī populārās dziesmas. Būs arī valdzinošās balss īpašnieks Andris Baltacis no grupas "BALTIE LĀČI".

Koncetu kuplinās talantīgā dejotāja Denisa Tumakova deju grupa, un šova “Dejo nost” pirmās vietas ieguvēja Sarmīte Prule un Jekaterina Novokreščeniha, kuri iepriecināja  televīzijas skatītājus ar profesionālo dejas soli un asprātīgajām horeogrāfijām.

Īpašs notikums Humoristiem būs jaunās grāmatas prezentācija “Imanta – Babīte 25” , kur lasītāji varēs iepazīties ar humoristu atmiņām un smieklīgiem atgadījumiem un pikantām fotogrāfijām. Grāmata " IMANTA-BABĪTE....25" nāks klajā “Jumava” apgādā.

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs
www.bilesuparadize.lv un pilsētas kultūras namā. Iepriekšpārdošanā lētāk.

DISKO DEJAS "PAROLE"

9.jūlijā 22:00 disko dejas "Parole" vasaras kafejnīcā "Mare".

 

Informāciju sagatavoja
Saulkrastu TIC

Informācija ievietota:: 07.07.2011

Atpakaļ...

 
<< Augusts 2022 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Iesakām