Krievu Angļu Latviešu

VTA biedri

Vestiena, viesnīca


Nāras, viesu māja


Ozolkalns


Rakši, viesu māja

Šeit var ne tikai atpūsties, bet arī apskatīties kamieļus!
Ieteikt:

Aicina reģistrēties starptautiskajam darbsemināram “Baltic connecting”
No 25. līdz 29. septembrim Rīgā norisināsies starptautiskā tūrisma profesionāļu kontaktbirža, darbseminārs “Baltic Connecting”. Dalībnieku reģistrācija mājaslapā www.balticconnecting.com sākusies pagājušo nedēļ un ilgs līdz 10. septembrim.

“Baltic Connecting”organizē Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā “airBaltic” un tūrisma aģentūru ”FTB Latvia - A/S Estravel affiliate”. Tas ir plašākais tūrisma profesionāļu pasākums Baltijā, kura mērķis ir informēt ārvalstu tūrisma profesionāļus par tūrisma iespējām Latvijā un Baltijā, iepazīstināt tos klātienē ar mūsu piedāvājumu, kā arī radīt viņiem iespēju tikties ar potenciālajiem Baltijas un citu valstu sadarbības partneriem, nodibināt kontaktus, pārdot savus pakalpojumus.

Dalībnieki varēs tikties ar industrijas pārstāvjiem no Eiropas un Āzijas, kuri līdz šim Rīgu atpazīst kā tranzīta punktu, lai piedāvātu Latvijas un Baltijas apceļošanas iespējas, informē TAVA Baltijas tūrisma tirgus speciāliste Maija Poča. Piedalīties seminārā aicināti tūrisma profesionāļi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Norvēģijas, Dānijas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas un citām NVS valstīm, Itālijas, Francijas, Spānijas, Austrijas, Beļģijas un citām valstīm.

 

Pērn “Baltic connecting” piedalījās 180 dalībnieki no 26 valstīm. “Būtiski palielināt dalībnieku skaitu nav plānots, jo mērķis nav kvantitāte, bet kvalitāte, ko nodrošināsim, veicot rūpīgu dalībnieku atlasi,” teic M. Poča.

Potenciālajiem semināra dalībniekiem no TAVA, “airBaltic”, Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas (ALTA) un ”FTB Latvia - A/S Estravel affiliate” datu bāzes izsūtīti ielūgumi, bet pieteikties aicināti arī citi interesenti. Priekšroka būs kompānijām ar pieredzi, kas strādā Latvijai nozīmīgos tūrisma tirgos, kā arī kompānijām, kuras dalībai pieteiks vadošos darbiniekus. Lielāks uzsvars tiks likts uz tūrisma piedāvājumu pircējiem.

Seminārs – kontaktbirža, kā arī galamērķu prezentācijas notiks 27. septembrī viesnīcā “Radisson Blu Latvija”, bet pārējās dienās būs iespējams doties tūrisma piedāvājumu iepazīšanas tūrēs pa Latviju, kā arī uz Lietuvu un Igauniju. Latvijā tūres tiks organizētas gan pa Rīgu, gan reģioniem, būs arī tematiskās tūres, piemēram, SPA, medicīnas, darījumu, kulinārās, kultūras, padomju mantojuma tūres.Sīkāka informācija gan par maršrutiem, gan visu pasākumu pieejama mājaslapā www.balticconnecting.com latviešu, krievu, angļu, vācu valodās.

Dalībniekam pēc paša izvēles varēs būt pircēja, pārdevēja statuss vai abi divi. No tā arī atkarīga dalības maksa: pārdevējam: 170 eiro, viesiem - pircējiem 190 eiro, kas ietver maksu par aviobiļeti, nakšņošanu, ceļojumu tūres, ēdināšanu, pasākumus.

Apvienotajā Baltijas tūrisma komiteja atbalstījusi TAVA direktora Armanda Slokenberga ierosinājumu šādu pasākumu rīkot visām trim Baltijas valstīm kopā, pārmaiņus kādā no tām, tādējādi nākamgad tas notiks Viļņā. ”Tas ir izdevīgāk gan pircējiem, kas ieinteresēti piedāvāt lielāku teritoriju un plašākā tūrisma klāstā, gan visām trim valstīm, kas var uzrunāt plašāku auditoriju, lielos tūroperatorus, dabūt vairāk pircēju sadarbojoties, nevis savstarpēji konkurējot. Arī pircējiem būtu izdevīgāk apmeklēt vienu kopīgu pasākumu nevis trīs atsevišķus,” skaidro A. Slokenbergs.

Papildus informācija: Maija Poča, Maija.Poca@latvia.travel, tel. 67358139

Informācija ievietota: 06.07.2011

Atpakaļ...

 
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Iesakām